נגישות
נגישות
פניות הציבור
קבלו הצעת מחיר מנציג

ביטוחי בריאות וחיים

פתרונות חובקי עולם

מוצרי ביטוח- בריאות וחיים


מאחלים לכם בריאות וחיים טובים
ביטוח בריאות וכמו כן גם ביטוח חיים הם עמודי התווך של תיק הביטוח המשפחתי והאישי. 
פוליסות ביטוח בריאות מבטיחות כיסוי לאתגרים רפואיים שמחוץ לסל הבריאות הממלכתי ולשירותי קופות החולים. פוליסות ביטוח חיים (ריסק) מבטיחות מקור קיום למשפחה במקרה של נכות או מוות.
 
ביטוח בריאות - כיסוי רפואי משלים למשפחה
ביטוח בריאות פרטי מעניק כיסוי רחב לטיפולים רפואיים - ניתוחים, השתלות, תחליפי ניתוח, ייעוץ ועוד - ולתרופות מצילות חיים. הכיסוי הביטוחי משלים את סל הבריאות ואת שירותי שב"ן של קופ"ח - ללא כפל ביטוח. משלמים רק על מה שצריך. 
חיסכון עד 40% בעלות הביטוח בלי להתפשר על הכיסוי. למידע נוסף על ביטוח בריאות
 
ביטוח חיים - מטריית ביטחון כלכלית למשפחה
ביטוח חיים (ריסק) מעניק למשפחת המבוטח פיצוי כספי במקרה מוות, עם אפשרויות להרחבת הכיסוי גם למקרים של נכות מוחלטת וצמיתה. גובה הכיסוי גמיש בהתאמה לצרכים ולאפשרויות של הלקוח - אתם קובעים את גובה הכיסוי. למידע נוסף על ביטוח חיים
 
 

מוצרי הבריאות שלנו

ביטוח בריאות AIG MediCare מעניק לכם כיסוי המשלים את שירותי הבריאות הנוספים של קופות החולים. לפרטים נוספים על AIG MediCare

ביטוח בריאות אופק+תוכנית "אופק+" מעניקה לך כיסוי במקרה של גילוי אחת
מ-32 מחלות ואירועים רפואיים, ביניהם: סרטן, לב, שבץ מוחי, השתלות ועוד. התוכנית מסירה מעליך את הדאגה הכלכלית ומסייע לך להתרכז בהחלמה.
למידע נוסף על ביטוח "אופק+"


ביטוח בריאות "ביטחון לחיים"+כל שנה מאובחנים כ- 25,000 בני אדם כחולים במחלת הסרטן. ההתמודדות עם המחלה דורשת משאבים נפשיים וכלכליים רבים. פוליסת "ביטחון לחיים+" מסייעת להתמודד עם ההוצאות הכלכליות מרגע גילוי המחלה ועד לשלב ההבראה.
למידע נוסף על ביטוח "ביטחון לחיים+"

מוצרי החיים שלנו

הכנסה למשפחההמשפחה שלך היא הדבר היקר לך ביותר בעולם. על מנת להבטיח את עתיד היקרים לנו במקרה של פטירה, תוכנית "הכנסה למשפחה" יוצרת  רשת ביטחון  בתשלום קצבה חודשית במקרה של פטירה.
למידע נוסף על ביטוח הכנסה למשפחה


AIG LIFEעם הביטוח שלנו תוכל להיות שקט לגביי עתידם של הקרובים אלייך. שום דבר אינו מפצה על אבדן חיים של אדם קרוב. אולם, על מנת להסיר ממך את הדאגה באשר להשלכות הכלכליות הנגרמות עקב מוות, פיתחה עבורך AIG ישראל את ביטוח החיים ריסק - AIG LIFE ביטוח חיים.
למידע נוסף על ביטוח AIG LIFE