נגישות
נגישות
פניות הציבור
קבלו הצעת מחיר מנציג

ביטוח תרמילאים AIG EXPLORE

ביטוח תרמילאים ב-AIG

ביטוח התרמילאים  AIG Explore מספק לך כיסויים מקיפים ביותר, שיספקו את ההגנה והביטחון הדרושים בעת טיולך בחו"ל מעבר לביטוח נסיעות חו"ל סטנדרטי

גלה עולם ותהיה מכוסה עם ביטוח התרמילאים של AIG

שמעת כבר את כל הסיפורים על המאצ'ו פיצ'ו בפרו? מחכה לרקוד בקרנבל בברזיל? רוצה פשוט לנוח ולהתפנק באיים של תאילנד?


ביטוח נסיעות לחו"ל לתרמילאים AIG Explore מאפשר לך ליהנות ממגוון יתרונות:

  • כיסוי הוצאות רפואיות עד מיליון דולר!
  • כיסוי ללא הגבלת יום אשפוז ושכר מנתח.
  • כיסוי לספורט אתגרי – בנג'י, רפטינג, צניחה ועוד... – ללא תוספת תשלום.
  • כיסוי לביטול נסיעה עקב צו 8.
  • הטסת בן משפחה קרוב מישראל במקרה של אשפוז בחו"ל.
  • ביטוח תרמילאים לשנה שלמה עם אפשרות הארכה לשנה נוספת!
  • אפשרות הרחבת כיסוי איתור חילוץ והצלה ע"י צוות ותיק ומיומן בראשותו של חיליק מגנוס.

מוקד חירום דובר השפה העברית – 24 שעות ביממה מכל מקום בעולם

AIG  מעמידה לרשותך מוקד חירום רפואי דובר השפה העברית, המעניק לך שירותים רפואיים, תמיכה וסיוע בעת שהותך בחו"ל, מכל מקום בעולם. 
המוקד פועל 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה.
מספר הטלפון להתקשרות מחו"ל: 972-3-9191155(+)
(+) - חייג קידומת בינלאומית לפני המספר

להלן רשימת המדינות המוחרגות מהכיסוי הביטוחי:
קובה, הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו, אפגניסטן, עיראק, ליבריה, סודאן, סוריה, סעודיה, תימן, איראן, לבנון, צפון קוריאה וחצי האי קרים. זאת בנוסף לרצועת עזה ו/או שטחים שבשליטה ו/או בניהול הרשות הפלסטינית.לתשומת לבך, רשימת המדינות המוחרגות עשויה להתעדכן מעת לעת.

 

הרחב
רשימת הפעילויות המוגדרות כספורט אתגרי

ספורט אתגרי ו/או פעילות אתגרית שיש בהם סיכון מוגבר אשר כוללים בדרך כלל אחד או יותר מהמרכיבים הבאים: מהירות, גובה ,סכנה ("ספורט אתגרי"), לרבות: צלילה בליווי מדריך מוסמך, צלילת עומק עד עומק של 20 מטר מתחת לפני הים (בתנאי שהמבוטח הינו בעל רישיון צלילה מתאים ותקף כחוק או שהינו צולל בליווי מדריך מוסמך בהתאם לחוק הצלילה הספורטיבית, תשל"ט – 1979 או על פי החוק/ים המקבילים המחייבים בארץ ביצוע הצלילה), סקי מים, שימוש באופני-ים,  טיפוס הרים בעזרת חבלים, טיפוס על צוקים או גלישה מהם (סנפלינג) בליווי מדריך מוסמך, בנג'י, גלישת אוויר, גלישת גלים, רפטינג, צניחה (בתנאי שהצניחה מאורגנת ומתבצעת ע"י מפעיל מוסמך ושמטרתה אינה קפיצה למטרת קביעת שיא ו/או תחרות), טיסה והטסה של כדור/ים פורח/ים, ריחוף/ דאייה בעזרת מצנחים וכן אימון או הדרכה לכל הפעילויות המפורטות לעיל. במסגרת זו לא יכוסו "קפיצות בסיס" דהיינו קפיצות מבניינים, אנטנות, גשרים, הרים .

הדפס תשובה לשאלה רשימת הפעילויות המוגדרות כספורט אתגרי
מדפסת
הדפסה
סגור תשובה לשאלה רשימת הפעילויות המוגדרות כספורט אתגרי
חץ
סגור
הרחב
רשימת הפעילויות המוחרגות מהכיסוי הביטוחי

כל פעילות ספורט חורף הקשורה בהחלקה על השלג, לרבות אך לא רק, גלישת סקי שלג, הן באמצעות מגלשיים והן באמצעות סנובורד, סקי שלג המהווה 'קרוס קאנטרי' או החלקה במזחלות ו/או גלישת סקי למטרות הנאה, גלישה על מגלש אחד, גרירת גולש, הליכה בשלג, טיפוס בשלג עד לגובה מרבי של 6,000 מטר והחלקה בקרח.

אגרוף, היאבקות, אומנויות לחימה  וכל סוג קרב מגע, סנפלינג שלא בליווי מדריך מוסמך, צלילה ללא רישיון או בלא ליווי של מדריך מוסמך, השתתפות פעילה של המבוטח בספורט מוטורי ו/או  במירוץ/י מכוניות, ו/או אופנועים בין אם במסגרת מרוץ ובין אם לא, , שימוש בנשק, השתתפות של המבוטח באולטרה מרתון, טריאתלון, ביאתלון כולל הכשרה או תרגול , קפיצות בסיס, דהיינו קפיצות מבניינים, אנטנות, גשרים, הרים וצוקים.

הדפס תשובה לשאלה רשימת הפעילויות המוחרגות מהכיסוי הביטוחי
מדפסת
הדפסה
סגור תשובה לשאלה רשימת הפעילויות המוחרגות מהכיסוי הביטוחי
חץ
סגור