נגישות
נגישות
פניות הציבור
קבלו הצעת מחיר מנציג

טיפים לחופשה רגועה ובטוחה בחו"ל

 אם גם אתם מתכננים חופשה בחו"ל בקרוב, כמה עצות לחופשה רגועה ובטוחה בחו"ל. להדפיס ולשמור.

לקראת הטיסה

קנית כרטיס טיסה, הזמנת מלון, ארזת מזוודה והחופשה בחו"ל כמעט מתחילה – חשוב לוודא שרכשת ביטוח נסיעות לחו"ל לך ולנוסעים איתך. כלקוח/ת AIG ריכזנו עבורך טיפים חשובים לחופשה רגועה ושקטה:

העיקר הבריאות

שוהה בחו"ל ולא מרגיש/ה טוב? ניתן לגשת לרופא מקומי או לבית החולים – לפי הצורך ולפי מצבך הבריאותי. לרשות הרוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל עומד מוקד חירום רפואי דובר עברית, הפועל 24 שעות ביממה. מוקד זה יעמוד לצידך במהלך שהותך בחו"ל ויסייע לך בקבלת המידע והטיפול הרפואי הנדרש. במקרים בהם יש צורך בשירותים רפואיים בחו"ל, ינחה אותך המוקד הרפואי מה עליך לעשות וילווה אותך לכל אורך הדרך.

המזוודה והמטען

גניבת המטען, הבגדים והציוד שלקחת איתך לחו"ל יכולים לגרום לאי נעימות רבה. לפני צאתך לחו"ל ודא/י שצירפת תג עם פרטייך האישיים (שם, כתובת, מספר טלפון בישראל) למזוודה ולתיק הנסיעות. בהגיעך לחו"ל, יש לוודא שהשארת את המזוודה והציוד במקום מספיק בטוח. חדר נעול במלון, כספת, נעילת התיק עם מנעול הם חלק מהאפשרויות לשמירה על מטענך. לקחת איתך פריטים יקרי ערך כגון: תכשיטים, מצלמה, מחשב נישא, יש להחזיק אותם בתיק יד הצמוד אליך או לשאת על גופך. אם למרות ששמרת והשתדלת המטען בכל זאת נגנב - יש לפנות לתחנת המשטרה בחו"ל ולקבל אישור על גניבת המטען.

 

אז הכי בטוח - ביטוח

נוסעים לחופשה בקלאב עם הילדים? נוסעים לטיול תרמילאים? מתכוונים לטייל במוזיאונים ואתרים באירופה? לא משנה לאן נוסעים – חשוב להיות מוגנים בצורה המקיפה והמתאימה ביותר לאופי הנסיעה. ולמה הכוונה? ביטוח נסיעות לחו"ל מעניק כיסוי במקרה של אירועים שונים שקרו בחו"ל. למשל: כיסוי ההוצאות הרפואיות במקרה של אשפוז בבית חולים בחו"ל, כיסוי הוצאות עבור טיפול חירום בשיניים, כיסוי הוצאות במקרה של גניבת ואובדן המטען, ביטול הנסיעה הטסה רפואית לישראל ועוד מקרים רבים.

AIG מציעה לך כיסויים שונים, בהתאם ליעד הנסיעה, מטרת הנסיעה ומצבך הבריאותי. לא ניתן לרכוש ביטוח מחו"ל, לכן חשוב להקפיד להתקשר, לברר ולרכוש ביטוח לפני הנסיעה.

נשמח לעמוד לשירותך, למסור לך את כל הפרטים והמידע הנדרש
ולהתאים לך ולנוסעים איתך את חבילת הביטוח שמתאימה במיוחד לך.
התקשר אלינו 1-800-400-400

אנו מאחלים לך נסיעה טובה ובטוחה !
AIG ישראל

הדרכון

במקרה של אובדן או גניבת הדרכון, יש לגשת לתחנת המשטרה המקומית בחו"ל, לדווח על המקרה ולקבל אישור משטרה על האובדן או גניבת הדרכון. עם אישור זה יש לגשת לנציגות הישראלית הקרובה ולבקש שתנפיק עבורך מסמך נסיעה חלופי שישמש כדרכון.


מסמכים, קבלות – מה עושים עם כל זה?

חשוב מאוד לשמור את כל המסמכים, הקבלות והאישורים המקוריים שניתנו לכם עבור מקרים שמכוסים במסגרת ביטוח הנסיעות לחו"ל. מסמכים אלו יחסכו לך זמן רב וישמשו אותך במקרה של הגשת תביעה.