נגישות
נגישות
פניות הציבור
קבלו הצעת מחיר מנציג

לקוחות ישראכרט/אמריקן אקספרס מקבלים ביטוח נסיעות לחו"ל מ-AIG

ביטוח נסיעות לחו


ההתרגשות בשיאה ואתה כבר מרגיש את החופשה. אנחנו ב-AIG נעשה הכול כדי שתוכל לטוס ב"ראש שקט" בידיעה שיש מי שעומד מאחוריך ודואג לך בשעת הצורך.

כלקוח ישראכרט ואמריקן אקספרס המחזיק בכרטיס אשראי בינלאומי ובינלאומי זהב, כרטיס פלטינה וקורפורייט, מגיעה לך הטבה בביטוח נסיעות לחו"ל ההטבה כוללת כיסויים מקיפים ביותר הנדרשים לך בעת שהותך בחו"ל.

כל שעלייך לעשות הוא להכנס לאתר ביטוח נסיעות לחו"ל ב- www.aig.co.il/t/11HR41  ולהפעיל את הביטוח לפני כל נסיעה לחו"ל.

ההטבה מעניקה חמישה ימי ביטוח בחינם בכיסוי הרובד הראשי
(כמפורט בחלק ב', פרקים 2,1, ו- 3  בתנאי הפוליסה)
בעת רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל ב- AIG לכל תקופת הנסיעה.

לקוח שרכש כיסוי כבודה לכל התקופה יהיה זכאי לחמישה ימי ביטוח חינם.

הטבות נוספות בהפעלת/ רכישת הביטוח באתר החברה:

  1. 15% הנחה על כיסוי "הרובד הראשי" לרוכשים תוספת ימי ביטוח.
  2. לקוח שרוכש קיצור נסיעה, ביטול נסיעה וכיסוי תאונות אישיות לכל תקופת הנסיעה, יהנה מחמישה ימי חינם עבור כיסויים אלו.

*בכפוף לתקנון החברה

לתשומת לבך - ביטוח הנסיעות לחו"ל ייכנס לתוקף רק לאחר יצירת קשר עם AIG ישראל וקבלת מספר פוליסהשיהווה את האישור להפעלת הביטוח.

לקוח  עלית, לצורך קבלת הכיסוי הביטוחי יש להפעיל את הביטוח באופן חד פעמי בטלפון 1-800-332-266 שולחה 4 או לאשר את תנאי ההטבה כפי שמופיעים בקישור שלהלן: 
https://www.aig.co.il/travel/TravelVIPLead/TravelVIP.html?CreditCardType=2

לקוח סנטוריון, לצורך קבלת הכיסוי הביטוחי יש להפעיל את הביטוח באופן חד פעמי בטלפון 1-800-366-366 שולחה 5 או לאשר את תנאי ההטבה כפי שמופיעים בקישור שלהלן: 
https://www.aig.co.il/travel/TravelVIPLead/TravelVIP.html?CreditCardType=1

יותר
כיסויים בהתאמה אישית
חבילת הביטוח כוללת את הכיסויים הניתנים ב"רובד ראשי" עם הכיסויים מגוונים בגבולות אחריות מורחבים כגון: הוצאות אשפוז עד 1,250,000$, הוצאות רפואיות שלא בעת אשפוז, פינוי ממקום האירוע לבית חולים, הטסה רפואית לישראל, הריון עד שבוע 12 שאובחן לראשונה בחו"ל ועוד...

הרחבות נוספות:

 ניתן להרחיב את חבילת הביטוח ולרכוש כיסויים נוספים עפ"י צרכיך הייחודיים ובהתאם לאופי נסיעתך ומצבך הבריאותי במחירים משתלם המותאם ללקוחות ישראכרט ואמריקן אקספרס. במסגרת פוליסה זו , תוכלו לרכוש גם את הכיסויים וההרחבות הבאות: ביטול נסיעה, קיצור נסיעה, כבודה, ספורט אתגרי ו/או ספורט חורף, החמרה של מצב בריאותי קודם ועוד...

מוקד חירום רפואי דובר השפה העברית - 24 שעות ביממה מכל מקום בעולם
AIG ישראל מעמידה לרשותך מוקד חירום רפואי, דובר עברית, המעניק לך שירותים רפואיים בעת שהותך בחו"ל מכל מקום בעולם:

• המוקד פועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה.
• מספר הטלפון להתקשרות מחו"ל: 972-3-9191155(+)
(+) - חייג קידומת בינלאומית לפני המספר


להלן רשימת המדינות המוחרגות מהכיסוי הביטוחי:
קובה, הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו, אפגניסטן, עיראק, ליבריה, סודאן, סוריה, סעודיה, תימן, איראן, לבנון, צפון קוריאה וחצי האי קרים. זאת בנוסף לרצועת עזה ו/או שטחים שבשליטה ו/או בניהול הרשות הפלסטינית. לתשומת לבך, רשימת המדינות המוחרגות עשויה להתעדכן מעת לעת.

הרחב
רשימת הפעילויות המוגדרות כספורט אתגרי**:

 

צלילה בליווי מדריך מוסמך, צלילת עומק עד עומק של 20 מטר מתחת לפני הים (בתנאי שהמבוטח הינו בעל רישיון צלילה מתאים ותקף כחוק או שהוא צולל בליווי מדריך מוסמך לפי חוק הצלילה הספורטיבית, תשל"ט - 1979 או על פי החוק/ים המקבילים והתקפים בארץ ביצוע הצלילה),  סקי מים, שימוש באופנוע ים ,  טיפוס הרים בעזרת חבלים, טיפוס על צוקים או גלישה מהם (סנפלינג) בליווי מדריך מוסמך, בנג'י, גלישת אוויר, גלישת גלים, ראפטינג, צניחה (בתנאי שהצניחה מאורגנת ומתבצעת ע"י מפעיל מוסמך ושמטרתה אינה קפיצה למטרת קביעת שיא ו/או תחרות), טיסה והטסה של כדור/ים פורח/ים, ריחוף/ דאייה בעזרת מצנחים וכן אימון או הדרכה לכל הפעילויות המפורטות לעיל . במסגרת זו לא יכוסו "קפיצות בסיס", דהיינו קפיצות מבניינים, אנטנות, גשרים, הרים וצוקים.

הדפס תשובה לשאלה רשימת הפעילויות המוגדרות כספורט אתגרי**:
מדפסת
הדפסה
סגור תשובה לשאלה רשימת הפעילויות המוגדרות כספורט אתגרי**:
חץ
סגור
הרחב
רשימת הפעילויות המוחרגות מהכיסוי הביטוחי:

 

אגרוף, היאבקות, קרב מגע וכל סוגי אומנויות הלחימה, סנפלינג שלא בליווי מדריך מוסמך, צלילה ללא רישיון או בלא ליווי של מדריך מוסמך, השתתפות פעילה של המבוטח בספורט מוטורי ו/או במרוץ/י מכוניות ו/או אופנועים בין אם במסגרת מרוץ ובין אם לא, שימוש בנשק, השתתפות של המבוטח באולטרה מרתון, טריאתלון, ביאתלון כולל הכשרה או תרגול , קפיצות בסיס, דהיינו קפיצות מבניינים, אנטנות, גשרים, הרים וצוקים.

הדפס תשובה לשאלה רשימת הפעילויות המוחרגות מהכיסוי הביטוחי:
מדפסת
הדפסה
סגור תשובה לשאלה רשימת הפעילויות המוחרגות מהכיסוי הביטוחי:
חץ
סגור
הרחב
רשימת הפעילויות המוגדרות כספורט חורף**:

 

החלקה על השלג, לרבות, גלישת סקי שלג, הן באמצעות מגלשיים והן באמצעות סנובורד, סקי שלג המהווה ‘קרוס קאנטרי’ או החלקה במזחלות, ו/או גלישת סקי למטרות הנאה, גלישה על מגלש אחד, גרירת גולש, הליכה בשלג, טיפוס בשלג עד לגובה מרבי של 6,000 מטר והחלקה בקרח. במסגרת זו לא תכוסה החלקת שלג מחוץ לאזורים המורשים לכך ע"י אתר הסקי ו/או הגלישה ו/או הרשות המוסמכת לעניין.
הדפס תשובה לשאלה רשימת הפעילויות המוגדרות כספורט חורף**:
מדפסת
הדפסה
סגור תשובה לשאלה רשימת הפעילויות המוגדרות כספורט חורף**:
חץ
סגור

**בתנאי שנרכש ומצוין במפורש במפרט הפוליסה.

- חלק מהכיסויים כרוכים בתשלום נוסף.
- המידע מוצג באופן כללי בלבד, והנוסח המחייב את החברה הוא הנוסח המופיע בפוליסה ו/או במפרט הפוליסה ו/או בנספחיה
- לידיעתך, יבוצעו שינויים בתנאי הפוליסה לרוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל החל מ 03/09/2017   התנאים החדשים אינם חלים על מבוטחים עם פוליסה בתוקף, אלא רק על פוליסות ביטוח שנרכשו לאחר מועד זה. פרטים באתר ישראכרט ובאתר AIG.