נגישות
נגישות
פניות הציבור
קבלו הצעת מחיר מנציג

ביטוח קבוצתי לנסיעות לחו"ל


להלן רשימת המדינות המוחרגות מהכיסוי הביטוחי:
קובה, הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו, אפגניסטן, עיראק, ליבריה, סודאן, סוריה, סעודיה, תימן, איראן, לבנון, צפון קוריאה וחצי האי קרים. זאת בנוסף לרצועת עזה ו/או שטחים שבשליטה ו/או בניהול הרשות הפלסטינית.לתשומת לבך, רשימת המדינות המוחרגות עשויה להתעדכן מעת לעת.

הרחב
רשימת הפעילויות המוגדות כספורט חורף*

גלישת סקי שלג, הן באמצעות מגלשיים והן באמצעות סקייטבורד, סקי שלג המהווה קרוס קאנטרי או החלקה במזחלות או כל פעילות ספורט הקשורה בהחלקה בשלג. במסגרת זו לא תכוסה החלקת שלג מחוץ לאיזורים המורשים לכך ע"י אתר הסקי ו/או הגלישה ו/או הרשות המוסמכת לעניין.

*בתנאי שנרכש ומצוין במפורש במפרט הפוליסה
הדפס תשובה לשאלה רשימת הפעילויות המוגדות כספורט חורף*
מדפסת
הדפסה
סגור תשובה לשאלה רשימת הפעילויות המוגדות כספורט חורף*
חץ
סגור
הרחב
רשימת הפעילויות המוגדרות כספורט אתגרי*

ספורט אתגרי ו/או פעילות אתגרית שיש בהם סיכון מוגבר אשר כוללים בדרך כלל אחד או יותר מהמרכיבים הבאים: מהירות, גובה, סכנה ("ספורט אתגרי"),   לרבות: צלילת עומק (בתנאי שהמבוטח הינו בעל רישיון צלילה מקיף ותקף כחוק או שהינו צוללן בליווי מדריך מוסמך בהתאם לחוק הצלילה הספורטיבית, תשל"ט 1979 או חוק/ים מקבילים ותקפים, בחו"ל בארץ ביצוע הצלילה) טיפוס הרים בעזרת חבלים עד לגובה מרבי של 6,000 מטר, סקי מים, הפעלת אופנוע ים, טיפוס על צוקים או גלישה מהם (סנפלינג) בליווי מדריך מוסמך, גלישת אויר, גלישת גלים, טיסה בכדור פורח, בנג'י, ראפטינג, צניחה, ריחוף/ דאייה בעזרת מצנחים. במסגרת זו לא יכוסו "קפיצות בסיס", דהיינו קפיצות מבניינים, אנטנות, גשרים, הרים וצוקים.


*בתנאי שנרכש ומצוין במפורש במפרט הפוליסה
הדפס תשובה לשאלה רשימת הפעילויות המוגדרות כספורט אתגרי*
מדפסת
הדפסה
סגור תשובה לשאלה רשימת הפעילויות המוגדרות כספורט אתגרי*
חץ
סגור