נגישות
נגישות
פניות הציבור
קבלו הצעת מחיר מנציג

ביטוח חובה - כל מה שצריך לדעת

ביטוח חובה לרכב
פוליסת ביטוח חובה מיועדת להעניק כיסוי עבור נזקי גוף שונים הנגרמים כתוצאה מתאונת דרכים. הכיסוי חל על פגיעות גוף הנגרמות כתוצאה מהשימוש ברכב לנהג, לנוסעים ברכב וכן להולכי רגל. בניגוד לסוגים אחרים של ביטוח לרכב, ביטוח חובה אינו עניין של בחירה, הוא הכרחי על פי פקודת ביטוח רכב מנועי (נוסח חדש), תש"ל (1970). נהיגה ברכב ללא תעודת ביטוח חובה בתוקף הנה בניגוד לחוק. הקפידו שבעת נהיגה ברכב תהיה ברשותכם תעודת ביטוח חתומה בחותמת הבנק ומשולמת.

פריסה לתשלומים נוחים בביטוח החובה שלנו

כחברה המובילה בתחומה, וכחלק מהסטנדרטים הבינלאומיים ותודעת השירות הגבוהה אליה אנו מחויבים במסגרת זו, מאפשרת לך AIG ישראל לבחור את הסדר התשלומים המתאים ביותר לצרכיך. את הפרמיה עבור ביטוח החובה תוכל לשלם באמצעות כרטיס אשראי.

הסדרי פריסת התשלומים בביטוח חובה לרכב/ לאופנוע

  • ביטוח חובה לרכב: עד 12 תשלומים (כולל) שווים, ללא ריבית וללא הצמדה.
  • ביטוח חובה לאופנוע: עד 12 תשלומים (כולל) שווים, ללא ריבית וללא הצמדה.

לנוחיותך, AIG ישראל תנפיק עבורך את תעודת ביטוח החובה ואף תדאג לשלמה במקום, זאת בכדי לחסוך לך, הלקוח, את הצורך לגשת לבנק הדואר לביצוע התשלום.

 

 

מהו "הקו האדום"?**

ציבור המעוניין למסור מידע שיסייע בגילוי עבריינים ומניעת הונאות ביטוחיות יכול לעשות זאת באמצעות "הקו האדום". זוהי פלטפורמה חיונית העומדת לרשות האזרחים בכל רחבי הארץ. את מסירת המידע ניתן לבצע מבלי להזדהות, אך מומלץ להעביר כמה שיותר פרטים ובכך להגדיל את סיכויי ההצלחה של החקירה ומיצוי הדין עם העבריינים. הזדהות מסייעת באימות המידע אותו מעביר המוסר ותורמת למניעת הונאות נוספות.
יש לציין כי המידע הנמסר דרך "הקו האדום" מועבר לעיתים אל משטרת ישראל ורשויות אכיפת החוק. אלו הם הגורמים האמונים על טיפול במידע מסוג הזה, תוך שמירה על זכויות האזרח והקפדה על אתיקה נאותה. המידע הנמסר דרך "הקו האדום" הוא בעל השלכות, ולכן יש לוודא מראש כי מדובר בפרטים אמינים ונכונים. יש להימנע ממסירת מידע לא מדויק או לא אמין. מנגד, כל המידע הנמסר ב"קו האדום" נשמר בסודיות מוחלטת.
רוצים למסור אינפורמציה ביחס להתנהלות אסורה וחשודה הנוגעת לתאונות דרכים או תביעות של ביטוח חובה? היכנסו לקישור RedLine@isoclaimsearch.co.il, או טלפנו למספר 1-800-20-10-30.

 לתשומת ליבך - בעצם מסירת המידע הנך מביע את הסכמתך לאמור בהודעה זו.

 

נוהל הגשת עירעור לאיתור הונאת ביטוח


פוליסות ביטוח רכב וכתבי השירות

 

* בכפוף לתנאי הפוליסה והחברה של איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ ("AIG ישראל").
** הקו האדום - האחריות לתכנים ולפעילות מסוג זה, הינה על הקו האדום בלבד

 

קבלו הצעה משתלמת במיוחד לביטוח החובה עכשיו!