נגישות
נגישות
פניות הציבור
קבלו הצעת מחיר מנציג

ביטוח מקיף לרכב ב- AIG

ביטוח מקיף לרכב

ביטוח מקיף של AIG ישראל כולל בתוכו מגוון רחב של שירותים איכותיים בסטנדרטים מרקיעי שחקים. ב-AIG ישראל תיווכח כי ביטוח מקיף מלא ורחב יכיל עבורך שירותים מתקדמים ומהאיכותיים בענף הביטוח אשר יבטיחו לך שקט הנפשי ושלווה לאורך כל הדרך.

לקוחות AIG ישראל נהנים מהטבה ללא תשלום:

החלפת מפתחות: שיפוי עבור עלות החלפת מפתחות לרכבך בשל אובדן/ גניבה של מפתחות ו/או בשל פריצה לרכבך, כולל שיפוי עבור נעילה מחוץ לרכבך (תשלום לפורץ מנעולים).

 

כלקוח AIG ישראל יעמדו לרשותך מגוון של שירותים אשר יעניקו לך שקט נפשי בידיעה שרכבך מבוטח באמצעות ביטוח רכב מקיף של AIG ישראל:

  • אובדן ארנק: כיסוי ייחודי הכולל הוצאות של החלפת ארנק שאבד או נגנב, לרבות המסמכים האישיים וכרטיסי התשלום שהיו בארנק. 
  • שירות VIP: במקרה של תאונה יגיע נציג מטעם AIG ישראל, ייקח על עצמו את המשך הטיפול ברכב ויזמין מונית למבוטח שתיקח אותו למחוז חפצו (עד למרחק של 60 ק"מ). 
  • רכב חלופי מלא: במקרה של נזק חלקי, אבדן גמור או גניבה, המבוטח זכאי לרכב חלופי לאחר 24 שעות. 
  • שבר שמשות: כיסוי במקרה של שבר לשמשה.
  • שירותי דרך וגרירה: במקרה של תאונה או תקלה מכנית, יינתן השירות 24 שעות ביממה על ידי הספק הנבחר "פמי" או "דרכים".
  •  AIG Extra: הפיצוי בגין כיסוי זה יינתן למבוטח אך ורק במקרה של אבדן גמור לרכב המבוטח ע"י אחד מהסיכונים המכוסים בפוליסה, והינו תוספת לשווי הרכב המבוטח, בשיעור של עד 15% מערכו ביחס לרכב פרטי או בשיעור של עד 10% מערכו ביחס לרכב מסחרי.
    הכיסוי במסגרת ביטוח מקיף לרכב יינתן אך ורק לרכב ששנת ייצורו או שעלה לכביש בשנה הקלנדארית שבמהלכה החל הביטוח או בשנה הקלנדארית שקדמה לה בלבד.
  • כיסוי רעידת אדמה: פיצוי בגין אבדן או נזק שנגרמו לרכב המבוטח, כתוצאה מרעידת האדמה.

 פוליסות ביטוח רכב וכתבי השירות

* המידע מוצג באופן כללי בלבד, והנוסח המחייב את איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ "AIG ישראל" הוא הנוסח המופיע בפוליסה ו/או בכתבי הכיסוי ו/או בכתבי השירות ו/או בהרחבות והנספחים המצורפים לפוליסה. חלק מהכיסויים ו/או כתבי השירות כרוכים בעלויות נוספות ו/או בתשלום השתתפות עצמית. שירותים מסוימים מוגבלים לשעות הפעילות המפורטות בפוליסה ו/ או בכתבי השירות.
קבלו הצעה משתלמת במיוחד בביטוח המקיף עכשיו!