נגישות
נגישות
פניות הציבור
קבלו הצעת מחיר מנציג

על ספורט ועל ביטוח מכשירי חשמל ביתיים

ידוע כי לקראת אירוע ספורט משמעותי יש עלייה בביקוש למכשירי טלוויזיה. זאת הזדמנות גם לדבר על ביטוח מוצרי חשמל ביתיים
20/08/2014 מאת: חן זיו
ביטוח מכשירי חשמל ביתיים

אחד מרגע השיא של ההומור העברי לדורותיו הוא מערכון הטלוויזיה של חבורת 'לול' המיתולגית - 'לה-מרמור מאת פרלש'. המערכון בו אב ובנו, חולי כדורגל, שמחכים לשידור גמר הגביע האנגלי בין מנצ'סטר יונייטד לבין ליברפול, מתבשרים כי במקום משחק הכדורגל אליו יתכוננו תשודר אופרה. שם האופרה 'לה מרמור'. תראו מה קורה אחרי ההלם הראשוני...

המערכון נכנס לשפה העברית כתיאור של "אם כל האכזבות" והוא עולה בזיכרון הציבורי בכל פעם שאנחנו מתכוננים לאירוע ספורט גדול: גמר של טורניר, מונדיאל, אולימפיאדה וכד'.

אירועי ספורט הם אירועים טלוויזיוניים שאת עיקר החשיפה (ואת עיקר ההכנסות) הם מקבלים משידורי טלוויזיה ישירים לכל העולם. ידוע כי לקראת אירוע ספורט משמעותי יש עלייה בביקוש למכשירי טלוויזיה, בעיקר כמובן מכשירים מתקדמים עם מסכים גדולים, ומשווקי הטלוויזיות פוצחים במבצעים על מנת למשוך אליהם את מירב הביקוש. בקיצור, אירוע ספורט גדול הוא הזדמנות להגדיל את חווית הצפייה בתנאים משופרים.

זאת הזדמנות גם לדבר קצת על ביטוח מכשירי חשמל ביתיים; כאשר רוכשים מכשיר חשמל נהנים מאחריות היצרן (או היבואן) לתקופה מסוימת, שהיא למעשה "סוג של" ביטוח למקרים של תקלות. מה קורה בתום תקופת האחריות?
חברת הביטוח AIG מציעה פוליסה מיוחדת לביטוח מכשירים חשמליים ביתיים שמבטיחה ראש שקט גם לאחר תום תקופת האחריות של היצרן. הפוליסה מכסה מבחר גדול של מוצרי חשמל ביתיים לפי בחירת הלקוח כגון : מכונת כביסה, מזגן, מקרר, מיקרוגל, מייבש כביסה, מדיח כלים, DVD, תנור אפיה, כיריים חשמליים, פלזמה/LCD ומסכי מחשב וכמובן גם מכשירי טלוויזיה.

אז מי שרוכש טלוויזיה לכבוד המונדיאל או היורו או כל אירוע ספורט אחר, שיקפיד לקבל תעודת אחריות. מי שכבר קנה כדאי שיבדוק את תוקף האחריות וישקול ביטוח מ כשירי חשמל, למקרה של תקלה במכשיר בדיוק לפני האירוע, או יותר גרוע – בעיצומו. אף אחד לא רוצה להגיע לגמר עם טלוויזיה מקולקלת ובלי כיסוי לתיקון.
הפוליסה מכסה מגוון תקלות ונזקים אופייניים בהתאם לתנאי הפוליסה "ביטוח מכשירי חשמל ביתיים", אך לתשומת לבכם – היא אינה כוללת כיסוי לאיכות האירוע, שידורי אופרה חלופיים או להפסד של קבוצתכם האהודה.

***
מידע על ביטוח מוצרי חשמל ביתיים - ולרכישה נוחה של פתרון ביטוח בהתאמה אישית – לשירותכם באתר האינטרנט של AIG או בטלפון 1-800-400-400.