נגישות
נגישות
פניות הציבור
קבלו הצעת מחיר מנציג

ביטוח תאונות דרכים, לא מה שחשבתם

לידיעתכם, במקרה של פגיעה בתאונות דרכים יש לכם אפשרות לקבל פיצוי נוסף בסכום ידוע מראש, באמצעות ביטוח תאונות אישיות 'מוגן בדרך'
07/05/2014 מאת: רונן מאיר

ביטוח חובה לרכב מבטיח כי נפגעי תאונות דרכים בישראל יקבלו טיפול רפואי הולם ככל שיידרש. באמצעות ביטוח החובה כל מי שנפגע בתאונת דרכים – נהגים, הולכי רגל, רוכבי אופניים - מטופל ע"י מערכת הבריאות והרפואה, כאשר כלל ציבור בעלי הרכב נושא בתשלום הפרמיה עבור הסיכון שמוטל על חברות הביטוח.
לכן, כל רכב מחוייב בפוליסת חובה ובלעדיה אסור לנהוג בו וכמובן לנסוע בו.

ביטוח תאונות דרכים

ביטוח החובה מעניק לנפגעים בתאונות דרכים כיסוי ללא הגבלה להוצאות רפואיות שנגרמו בשל תאונה בה היה מעורב הרכב המבוטח (בכפוף לתנאי הביטוח) וגם פיצוי מסויים על אובדן השתכרות ועל הסבל הנובע מן הפגיעה. מצד שני, לא ניתן לדעת מראש מהו סכום הפיצוי. 

לידיעתכם, במקרה של פגיעה בתאונות דרכים יש לכם אפשרות לקבל פיצוי נוסף בסכום ידוע מראש, באמצעות ביטוח תאונות אישיות. אם אתם חוששים שביטוח החובה לא יספיק לצרכים שעלולים להיות לכם במקרה של תאונות דרכים, ורוצים לבטח את עצמכם כנגד סיכוני תאונות דרכים בהתאמה אישית, אתם צריכים, בנוסף לביטוח החובה, גם פוליסת ביטוח תאונות דרכים.

בביטוח 'מוגן בדרך' אתם יודעים מראש  את היקף הכיסוי למקרה של פציעה בתאונת דרכים. הפוליסה מעניקה כפל כיסוי למקרה של מוות כתוצאה מתאונת דרכים, פיצוי במקרה של פציעת כוויות מתאונת דרכים  וכן פיצוי במקרה של  מצב סיעודי לצמיתות כתוצאה מתאונת דרכים.
הכיסוי ניתן עד גיל 70 ללא צורך בהצהרת בריאות. 'מוגן בדרך' - ביטוח תאונות דרכים פשוט, ממוקד לקנייה מהירה. עוד מוצר חדשני המבטא את חזון הביטוח הפרסונלי שמביאה חברת AIG.

***
בשיחת טלפון אחת למספר 1-800-400-400 או באתר האינטרנט של AIG ניתן לקבל מידע אודות ביטוח תאונות ולרכוש פוליסה בהתאמה אישית.