ביטוח רכב Low Cost

ביטוח רכב זול ב-AIG – הכירו את חבילת ה-Low Cost

באתר AIG אפשר לבחור חבילת ביטוח מקיף לואו-קוסט, עם כיסוי ביטוחי במחיר הכי טוב שיש. יש גם חבילה "רגילה" וחבילת פרימיום. קנייה מהירה ומשתלמת

פעם בשנה זה קורה לכולנו, העניין הזה עם ביטוח הרכב שצריך לחדש, וכולם רוצים את אותו דבר: ביטוח מקיף שכולל בדיוק את מה שצריך, במחיר הכי נמוך ובלי התעסקות. מה כבר ביקשנו?!

לכן, בטח תשמחו לדעת שמהפכת ה-לואו-קוסט (Low Cost) מגיעה גם אל עולם ביטוח הרכב: קונים רק מה שחשוב לכם, משלמים כמובן הרבה פחות, והכל קורה בקליק – אונליין.
תקראו לזה חבילות, תקראו לזה מסלולים, תקראו לזה אפשרויות – השורה התחתונה היא פשוטה: ביטוח מקיף יותר מתאים, יותר זול ויותר מהר.

מהי שיטת ה-Low Cost?

את השיטה אתם ודאי מכירים מעולם התיירות, בו אתם יכולים להחליט שאתם לא צריכים ארוחה בטיסה ולכן משלמים פחות כדי להגיע ליעד. כלומר, יש לכם אפשרות לבחור, עם או בלי ארוחה, עם או בלי שירות וכו'.

כל זה יכול לקרות בזכות שני דברים: טכנולוגיות מידע שמאפשרות לטפל בכל לקוח באופן ייחודי, וטכנולוגיות תקשורת שמאפשרות ללקוח להתלבט, להחליט ולבצע בעצמו חלק גדול מהתהליך.

התוצאה היא פתרונות בהתאמה אישית של התכולה ושל המחיר. מכיוון שהתהליך חוסך הוצאות לספק (חברת תעופה, למשל), הוא יכול להוריד את המחיר ולהציע מסלולים גמישים במחיר מופחת. לואו-קוסט.

המהפכה של AIG: לואו-קוסט בביטוח מקיף לרכב

שיטת לואו-קוסט מתאימה לביטוח רכב כמו כפפה. הרי ממילא מדובר בביטוח מודולארי, עם כיסוי בסיס ותוספות שונות – הרחבות וכתבי שירות – שניתן לצרף. לדוגמא, שירותי דרך וגרירה, שבר שמשות, רכב חלופי ועוד. עכשיו יש גם את הטכנולוגיה ויש גם לואו-קוסט בביטוח מקיף.

היום, כאשר תכנסו לאתר האינטרנט של AIG, במחשב או בטלפון, כדי לרכוש או לחדש ביטוח מקיף לרכב, יוצגו לכם שלוש אפשרויות להחלטה מהירה:

  • הביטוח הרגיל (Classic)- מבוסס על חבילת הכיסויים הפופולארית ביותר בשוק. קרוב לוודאי שזהו הביטוח המקיף שיש לכם כעת.
  • ביטוח לואו-קוסט – כיסוי ביטוחי במחיר הכי זול בשוק. מתאים במיוחד לרכב שני במשפחה, או למי שרוצה לחסוך בביטוח המקיף.
  • ביטוח פרימיום – חבילת כיסויים מקסימלית עם מגוון שירותי נוחות.

תחליטו מה דרוש לכם, תקליקו וסעו לשלום עם ביטוח רכב מקיף בתנאים הכי טובים.

 

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת


    הורדת מסמכים