ביטוח צד ג – אותי זה (לא) מצחיק

ביטוח צד ג – אותי זה (לא) מצחיק

נדמה לנו כי המערכון של ניסים אלוני ממחיש היטב עד כמה חשוב ביטוח צד ג לשקט הנפשי

הסרטון שלפניכם מציג את המערכון בו נולד הביטוי 'אותי זה מצחיק!!!' (דגש חזק על המילה 'אותי') שהשתרש בשפה העברית. המערכון 'זהירות, נהגת' נכתב ע"י ניסים אלוני ובוצע במקורו ע"י יוסי בנאי ורבקה מיכאלי. כאן בסרטון מבצעים את המערכון הקלאסי השחקנים אולה שור-סלקטר ודרור קרן במסגרת ערב מחווה.
המערכון נחשף לקהל הרחב באמצעות תוכניות ההומור ברדיו וכמובן במופעים המשותפים של יוסי בנאי ורבקה מיכאלי. אז עדיין לא היתה טלויזיה, ההומור היה מאוד תיאטרלי ועל ביטוח שילמו בצ'קים. ימים אחרים.

ברוח אותם ימים המערכון מתנשא על נהיגת נשים, אבל היום כבר ברור וידוע שנהיגת נשים זהירה יותר משל גברים. כתוצאה מכך הן אפילו נהנות ב-AIG מדמי ביטוח מופחתים. כי כמו שאתם יודעים, עלות הביטוח כגובה הסיכון ונשים מהוות סיכון נמוך יותר בכל מה שקשור לנזקי נהיגה.

רק דבר אחד נשאר אותו דבר, כמו שודאי קלטתם מהפואנטה של המערכון – טוב שיש ביטוח וחשוב להקפיד שיהיה בתוקף. כך היה אז וכך גם עתה.

הביטוח אליו מתייחס המערכון הוא ביטוח צד ג לרכב, המכסה נזק שנגרם ע"י המכונית של המבוטח לרכוש של צד ג. במקרה של המערכון המסוים, צד ג כולל שורה של חנויות מותגים בקניון בתוכו חלפה המכונית.
ביטוח צד ג ניתן במסגרת ביטוח מקיף לרכב או לרכישה כפוליסה נפרדת. היום אין צורך לשלוח צ'קים בדואר ולחכות לאישור בדואר חוזר. חידוש של ביטוח רכב – חובה, מקיף וצד ג – יכול להתבצע במהירות ובנוחות בטלפון או באינטרנט. ביטוח בזמן אמיתי.

לסיכום, נדמה לנו כי המערכון ממחיש היטב עד כמה חשוב ביטוח צד ג לשקט הנפשי. רק תתארו לעצמכם איך הייתם מרגישים אילו חלק מן הנזק, המתואר במערכון בהגזמה מכוונת, היה באחריותכם.
מה אתם בעצם יודעים על ביטוח צד ג ולמה זה חשוב?

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת