מערכת למניעת הצפות - לחסוך במחיר ביטוח דירה

חיסכון במחיר ביטוח דירה ע"י הגנה מתקדמת על הבית

תוכניות ביטוח מתקדמות בהתאמה אישית מאפשרות לחסוך אלפי שקלים בעלות הביטוח. לדוגמא: AIG Safe Home שעוזרת לכם לחסוך במחיר ביטוח דירה

ההתקדמות של ענף הביטוח, בין השאר בתחומי טכנולוגיות ניהול מידע ותקשורת לקוחות, מאפשרות להציע היום תוכניות ביטוח חדשניות בהתאמה אישית.

היתרון לצרכן הוא כפול: באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות חברת הביטוח יכולה לספק באופן מהיר פתרון ביטוח המותאם בדיוק לצרכים, למאפיינים וליכולת התשלום של כל מבוטח, ובנוסף, להקטין את מחיר הפוליסה.
כלומר, בשורה התחתונה הצרכן, בפועל, מרוויח פעמיים – בזכות הפתרון האישי המדויק ובזכות המחיר המופחת. כל זאת תוך שמירה על היקף הכיסוי הביטוחי.

כדי להמחיש איך זה עובד, ניקח לדוגמא את תוכנית ביטוח דירה Safe Home (סייף הום) של AIG, שמאפשרת לחסוך במחיר ביטוח דירה.

AIG Safe Home: עידן חדש בביטוח דירה

תוכנית ביטוח דירה Safe Home כוללת את כל הכיסויים למבנה ולתכולה של ביטוח דירה "רגיל" של AIG. בדיוק אותו דבר.

אז מה ההבדל?

בתוכנית AIG Safe Home יש פרמטר נוסף וייחודי: אם המבוטח משקיע במניעה של נזקים – במקרה הזה באמצעות התקנה של מערכת למניעת הצפות מים – הוא זכאי להנחה של 30% בעלות ביטוח הדירה.
בחישוב רב-שנתי, מדובר בחיסכון של אלפי שקלים במחיר ביטוח הדירה.

הרעיון הפשוט הזה, שמאפשר לחסוך במחיר ביטוח דירה, הוא בעצם הבסיס הישן והטוב עליו בנוי כל העיקרון של ביטוח: ככל שרמת הסיכון שמוטלת על חברת הביטוח קטנה יותר, כך מחיר הביטוח קטן יותר.
כאשר מתקינים בבית מערכת למניעת הצפות, מקטינים את הסיכון לנזק, מה שמקטין את רמת הסיכון לחברת הביטוח, מה שמאפשר להוריד במחיר הביטוח. שרשרת החיסכון.

בדיוק אותו עיקרון שפועל, לדוגמא, בהפחתת מחיר ביטוח בריאות לאנשים שאינם מעשנים, או בהפחתת מחירי ביטוח רכב לנהגים זהירים.

לחסוך במחיר ביטוח דירה – מפגש של טכנולוגיות

כמו בכל תחום, גם בתחום הביטוח, חדשנות טכנולוגית מולידה יצירתיות מקצועית והצרכן יכול לחסוך במחיר ביטוח דירה.

וזה עוד לפני שדיברנו על החיסכון בזמן ועל החיסכון בטרדה ועוגמת נפש כתוצאה מנזקי מים, שנמנעו בזכות התקנת המערכת למניעת הצפות. ממש "שיטפון" של חיסכון.

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת


    הורדת מסמכים