נוסעים לחו"ל? תכינו רשימה

נוסעים לחו"ל? תכינו רשימה

העובדה הידועה היא שתחת לחץ ההתארגנות אנשים נוטים לשכוח גם דברים חשובים וטריוויאליים. הידעתם, למשל, שנתח משמעותי של רכישות ביטוח נסיעות לחו"ל מתבצע ברגע האחרון בשיחות בהולות משדה התעופה?

לשמור על הארנק, על הדרכון, על המזוודות, על הטלפון הסלולרי, לפצל את המזומנים, לא לאבד את כרטיסי הטיסה, לזכור לאשר את הטיסה חזרה, לא לשכוח ביטוח נסיעות לחו"ל, הכולל כיסוי לטיפולים רפואיים ולאובדן או נזק לכבודה. אלו הם הטיפים הקטנים שמתאימים לכל סוג נסיעה. אחריהם באים הטיפים לכללי התנהגות בטיחותית שמשתנים עפ"י היעד ומאפייני הנסיעה. לדוגמה, מי שנוסע לאנגליה צריך לזכור להסתכל תמיד לשני הצדדים, מי שיוצא לחופשת חופים צריך להקפיד על כללי ההתנהגות בשמש.

כל הדברים האלה נראים מובנים מאליהם, אבל העובדה הידועה היא שתחת לחץ ההתארגנות אנשים נוטים לשכוח גם דברים חשובים וטריוויאליים. הידעתם, למשל, שנתח משמעותי של רכישות ביטוח נסיעות לחו"ל מתבצע ברגע האחרון בשיחות בהולות משדה התעופה?
אלא שלא כל דבר ניתן לסדר בשיחת טלפון משדה התעופה, לכן מומלץ להכין רשימה של כללי בטיחות. פשוט כך – רשימה שתעזור לכם לא לשכוח שום דבר. רשימה לא רק חוסכת טעויות, היא גם מאוד מרגיעה.

ברשימה כדאי לכלול גם כמה כללי בטיחות שקשורים לעורף – לבית לרכוש שאתם משאירים אחריכם לתקופת הנסיעה לחו"ל. זה מתחיל בבדיקת תוקף ביטוח הדירה – מבנה ותכולה – בזמן ההכנות לנסיעה ונמשך בשורה של עניינים שיש לוודא ממש לפני הנסיעה: שכל מה שצריך להיות מנותק – מנותק, שכל מה שצריך להיות נעול – נעול, שיש מי שסומכים עליו ונותנים לו מפתח למקרה שבכל זאת תהיה תקלה שמחייבת כניסה לבית, ושמי שמטפל בחית המחמד או בעציצים יודע מה לעשות כשהוא נכנס ויוצא. שוב, דברים פשוטים שקל לפעמים לשכוח בסערת ההכנות.

כן, נסיעה לחו"ל, ודאי לחופשה או טיול, היא אירוע מרגש ואפילו מסעיר. אבל עם כל ההתרגשות והרצון לשתף, לא רצוי לספר בפייסבוק על נסיעתכם. שתהיה לכם נסיעה בטוחה ומהנה.

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת


    הורדת מסמכים