ביטוח דירה – תנאי תשלום בהתאמה אישית

ביטוח דירה – תנאי תשלום בהתאמה אישית

בעידן החדש של הביטוח, שמובילה AIG, ביטוח דירה הוא מוצר גמיש שניתן להתאמה אישית עפ"י מגוון פרמטרים

ביטוח דירה הוא מרכיב יסודי בסל הביטוח. אם יש לכם משכנתא, לדוגמא, אתם חייבים לרכוש ביטוח דירה במסגרת ביטוח המשכנתא שלכם. במקרה הזה הביטוח מכסה רק את המבנה, הדירה או הבית עצמם. במסגרת פוליסת ביטוח דירה פרטית ניתן כמובן לכלול גם כיסוי לתכולה.
את כל הפרטים אודות הכיסוי תוכלו למצוא באתר AIG – ביטוח דירה.

במגזין AIG תוכלו למצוא הכוונה נוספת וטיפים בנושא ביטוח דירה, בעיקר במדור 'בית'.

בעידן החדש של הביטוח, שמובילה AIG, ביטוח דירה הוא מוצר גמיש שניתן להתאמה אישית עפ"י מגוון פרמטרים. הבסיס הוא שני הרכיבים המרכיבים את הפוליסה – ביטוח המבנה וביטוח התכולה. לדוגמא, שוכרי דירה יכולים לרכוש כיסוי לתכולה ומשכירי דירה כיסוי למבנה. גם היקף הכיסוי גמיש לצרכים ולאפשרויות של הלקוח. יש פוליסה תקנית שמעניקה את הכיסוי הבסיסי ועליה ניתן להוסיף כיסויים והרחבות מסוגים שונים. בפוליסה של AIG כלולות מגוון הרחבות ביטוח ללא תוספת מחיר, כגון החלפת מפתחות. כמו כן ניתן לרכוש הרחבות  שונות בתשלום. פופולריות במיוחד כתב שירות לתיקון מכשירי חשמל , נזקי צנרת, איטום. לידיעתכם, ניתן אפילו לרכוש הרחבה לכיסוי של אובדן ארנק.

חשוב לדעת כי גם תנאי השתלום עבור הפוליסה גמישים. מחיר הביטוח נקבע עפ"י הבחירה של הלקוח את הכיסויים השונים בפוליסת ביטוח דירה – מבנה, תכולה או שניהם. הפוליסה היסודית, שכוללת את הפוליסה התקנית ואת ההרחבות החינמיות שהוסיפה AIG, היא במחיר המינימום שעליו מתווספות הפרמיות של התוספות וההרחבות בתשלום.

התשלום יכול להתבצע בתשלומים באמצעות כרטיס אשראי. הלקוח יכול לקבוע את מספר התשלומים מתוך מגוון האפשרויות, החל מתשלום אחד כולל ועד 12 תשלומים חודשיים. עד 8 תשלומים ללא ריבית.
את פירוט אפשרויות התשלומים בביטוח דירה ניתן למצוא באתר AIG – תנאי תשלום.

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת


    הורדת מסמכים