תיק לחוף - טיפ לקיץ ישראלי

טיפ לקיץ ישראלי: מה כל אשה צריכה בתיק?

למה באמת צריך כובע? מתי הכי חשוב משקפי שמש? מתי אין צורך להכניס בקבוק מים לתיק? כל התשובות עם טיפ לקיץ. תכולת תיק שימושי

אומרים שכל אשה פריזאית מקפידה שיהיו לה תמיד שני ליפסטיקים בתיק. זה הוביל אותנו, באופן אסוציאטיבי, למחשבה מה כל אשה ישראלית חייבת שיהיה בתיק שלה בקיץ?

חלק מן ההמלצות בטח לא יפתיעו אתכן. הקפדנו להדגיש גם את המובן מאליו, כי הנושא שלנו הוא בעצם נוחות קיץ מעשית, ומדובר בקיץ הישראלי שכולנו מכירות אותו – הוא עלול לטשטש עד ששוכחים את המובן מאליו.

בנוסף, לפני שנדחוס לכן המלצות לתיק, נבהיר כי ברור לנו שנדרש כאן דיון מפורט בהלכות תיקים, שאנחנו מן הסתם נדלג עליו מפאת קוצר היריעה, חובת המיקוד והנחת היסוד שבענייני תיקים אתן מסודרות – לים, לשופינג, למפגש חברות, בילוי ושאר התרחשויות קיץ (מבלי חלילה להמעיט בצורך האקוטי של כל אחת מאתנו בתיק חדש).

אז להלן המלצותינו השימושיות לתכולת תיק קיץ יומיומי, בסדר לא מחייב:

כובע

אנחנו לא רוצות להיכנס לעניינים של "לוק", אבל בינינו, כובע אופנתי יכול להיות מטרד לא קטן. מה שנראה מצוין על החוף, בבית הקפה או ברחוב, הופך למסורבל כאשר נכנסים לבוטיק או למונית.

מצד שני אל תצאי למרחב הים תיכוני בלי כובע זמין. לא רק בגלל השמש הקופחת, מבלי לזלזל, אלא גם בגלל שכובע יכול להיות החבר הכי טוב שלך כאשר השיער לא הכי מסתדר לך. זה קורה בקיץ, את יודעת.

בסופו של דבר ברירת המחדל היא כובע המצחייה הפופולארי, שגם עושה את העבודה שכובע צריך לעשות, הגנה מן השמש, וגם יכול להשתלב במגוון בחירות סגנון, בכלל זה אלגנטיות. במילים אחרות, גם כובע וגם אקססורי. וגם יכול להעלם בקלות ובנוחות בכל תיק סביר. נוח ונאה.

טיפ לקיץ: לא מן הנמנע שראוי לה לבחורה שיהיה לה סט של כובעי מצחייה בצבעים שונים.

משקפי שמש

אפשר לומר שהעולם הנשי נחלק בין אלו שמסתדרות בטבעיות עם מקפי שמש לבין אלו שקצת פחות. מצד שני, אף אחת לא תגיד שלא מדובר באביזר רב חשיבות, במיוחד במחוזותינו מוכי החמה. ברמה הכי פרקטית, טוב שיש אתך משקפי שמש לזמן הנהיגה. במגוון מצבי נהיגה יומיומיים המשקפיים יכולות לעשות את ההבדל בין נהיגה עצבנית לנהיגה נינוחה.

בכל מצב אחר זה עניין של נוחות. נוח לך עם? שימי. לא נוח לך? תשאירי בתיק. אם משקפי השמש בהישג יד את יכולה להרשות עצמך להתחרט כאוות נפשך. לכן ההמלצה היא – שיהיה.

טיפ לקיץ: כדאי שמשקפי השמש, או לפחות אחד הזוגות, יסתדרו טוב עם הכובע, לאותם מקרים בהם צריך את השילוב בין השניים, או מסיבות פרקטיות או מסיבות טקטיות.

מים

שתי עובדות שאתן בטח כבר יודעות על גברים: אחת, הם לא אוהבים תיקים (בשביל מה יש כיסים?) ושנייה, שגם הם צריכים מים.

צירוף העובדות הזה מביא אותנו לתופעה של גברים שמסתובבים עם בקבוק מים ביד. אולי זה אסתטי אולי לא, אבל לנו, הבנות, יש תיק בו אנחנו יכולות להחזיק בקלות בקבוק קטן של מים (ולתת לו לבצבץ בשיק פריזאי).

אם זה לא היה מובן, אז המלצתנו היא לקחת בקבוק מים קטן, תמיד, לכל מקום. אם הבקבוק הקטן לא נכנס בתיק שבחרתן, אתן כנראה ממילא הולכות למקום בו מגישים שתייה. בטח יהיו גם מים.

טיפ לקיץ: לכל בקבוק יש פקק. חשוב לבדוק את הפקק לפני שמכניסים את הבקבוק לתיק.

הנשנוש הקטן

תכלס, המונח 'נשנוש' לא מדויק. כי אנחנו לא מתכוונות להתפנקות על הדרך, אלא לרגע בו את חייבת, פשוט חייבת, לאכול משהו. לא תמיד יש את האפשרות, או את הלוקסוס, לקחת פסק זמן ותפריט.

אלא שאת חייבת, פשוט חייבת, לאכול משהו.
אז טוב שיהיה אתכן פרי, חטיף, מעדן או כל מה שיכול להחזיר אתכן במהירות לריכוז.

טיפ קטן: ימים ארוכים אפשר לתכנן כמו שעושים בטיולים בחו"ל. בטח תשמחו לדעת כי "הטריק" של הכנת אוכל ליום גדוש עובד גם בארץ.

מטליות לחות

קשה להאמין שיש צורך להרחיב בעניין של מטליות לחות בקיץ הישראלי. פשוט נסו להיזכר כמה פעמים אמרתן לעצמכן "וואיי, אם היה לי עכשיו מגבון לח זה היה מציל אותי"? ואנחנו אומרות "אז למה שלא יהיו לך?"
יש מגבונים לחים באריזות קומפקטיות. הכי נוחים אלו הם המגבונים הלחים שארוזים בנפרד, כל מגבון בפני עצמו, כמו במסעדות.

טיפ לקיץ: שקית ניילון קטנה (שקית סנדוויצ'ים) למגבונים שהשתמשתן.

כפכפי אצבע

כל מי שמגיעה לנקודה בה היא לא יכולה יותר, והיא פשוט קוראת דרור לכפות רגליה הדואבות, ודאי תשמח לגלות כי בתיק יש לה – ממש במקרה – זוג כפכפי אצבע מעוצבים. נכון?!
כי למה ללכת יחפים כאשר אפשר רק להרגיש יחפים?

טיפ לקיץ: באקלים הישראלי כדאי לשקול כפכפי אצבע גם בתיק החורף.

קרם הגנה

יש ויכוח עד כמה קרם הגנה באמת חיוני בתיק היומיומי. שלושה דברים הכריעו בעד: כתפיים (חשופות), קצות האוזניים וכפות הרגליים. לשלושה איברים אלו יש נטייה להיחשף לשמש באופן בלתי מתוכנן.
מי שחוותה כוויות שמש באחד מהם, תוקיר מאוד את הרעיון לאכלס בתיק הקיץ גם קרם הגנה.

טיפ לקיץ: לעולם אין לסמוך אך ורק על האריזה של קרם ההגנה. לפחות לעטוף בשקית ניילון.

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת


    הורדת מסמכים