רכשתם ביטוח תאונות אישיות ב-AIG? הנה 7 יתרונות שמוכיחים שקיבלתם החלטה חכמה

AIG מציעה לכם כיסוי מקיף לתאונות אישיות בארץ ובחו"ל, עם שלל יתרונות לכם ולמשפחתכם. מהו ביטוח תאונות אישיות ולמה הוא מוצר ביטוח חשוב כל כך?

אם בחרתם לרכוש ביטוח תאונות אישיות ב-AIG, קיבלתם החלטה חכמה וחשובה.
ביטוח תאונות אישיות AIG Recover זה ביטוח שמכסה אירועי תאונה, כלומר אירועים לא מתוכננים פתאומיים, שמסתיימים בנזק גופני.
כשחושבים על תאונות, חושבים בדרך כלל על תאונות דרכים, שאכן נכללות בביטוח זה, אבל ביטוח תאונות אישיות, מתייחס גם למעידה על המדרכה ברחוב, נפילה מסולם בחצר, כוויה מקפה רותח במשרד, או אפילו החלקה באמבטיה בבית.

היתרונות הבולטים של ביטוח תאונות אישיות ב-AIG

1. כיסוי ביטוחי רחב

ביטוח תאונות אישיות  AIG Recover מציע מגוון כיסויים רחב: פיצוי כספי על אשפוז בבית חולים עקב תאונה וכן כיסוי להוצאות נלוות בעת אשפוז,  פיצוי לנכות שנגרמה כתוצאה מתאונה (החל מאחוז הנכות  הראשון), פיצוי כספי על שברים וכוויות, פיצוי למצב סיעודי לצמיתות עקב תאונה, פיצוי בגין ניתוח אורתופדי והחזרים על שיעורים פרטיים לילדים שאושפזו ועוד.

בביטוח תאונות אישיות שלנו, אתם מקבלים גם שורה של כיסויים מיוחדים, בהם: כפל פיצוי על 14 ימי אשפוז ראשונים בטיפול נמרץ, כפל פיצוי על כוויה בפנים, ו- 15,000 שקל פיצוי על השתלת עור בעקבות אירוע תאונתי.

2. תקף בכל מקום בעולם

בניגוד לכיסויים בביטוחי הבריאות המקומיים, התקפים רק בשטח מדינת ישראל, הכיסוי בביטוח תאונות אישיות ניתן למבוטח בכל מקום בעולם, 24/7.

3. משלמים על ילד אחד ומקבלים ביטוח לכל הילדים

בביטוח תאונות אישיות ב- AIG, משלמים על ילד אחד בלבד, שאר הילדים שלכם מכוסים בפוליסה ללא עלות נוספת!

4. הצטרפות קלה ומהירה

בביטוח תאונות אישיות ב- AIG, נחסך מכם הצורך למלא שאלוני בריאות מייגעים ומפורטים. עונים על שתי שאלות רפואיות קצרות ואפשר להתקדם לביטוח.

5. מקום ראשון בתשלום תביעות

לפי מדד משרד האוצר, שהתפרסם ב-2023,  AIG מובילה בפרמטרים של מהירות התשלום ואיכות השירות בתביעות, בתחום תאונות אישיות בשנת 2022 והינה המובילה במדד הטיפול בתביעות כבר עשר שנים ברציפות.

6. מקבלים כסף בכל מקרה

בביטוחי הבריאות הרגילים, פרטיים ומשלימים כאחד, משלמים החזרים רק כנגד הוצאות שהוציאו המבוטחים ורק על סמך הצגת קבלות, וזאת, עד תקרת תשלום קבועה.
בביטוח תאונות אישיות לעומת זאת, תקבלו כסף על אירוע ביטוחי, גם אם לא הוצאתם שקל מכיסכם ואפילו אם כבר קיבלתם החזר מביטוח אחר.

7. מנגנון תשלום מצטבר

הפיצוי בביטוח תאונות אישיות, מחושב לפי כל פגיעה בנפרד, ולכן הוא מצטבר. אם לדוגמא שברתם יד וגם את אחת האצבעות, תקבלו פיצוי לכל אחת מהפגיעות, לפי הפירוט בטבלת הפיצוי למקרי שבר. אם תאושפזו בבית חולים בעקבות פגיעה זו, תקבלו פיצוי גם על כך.  ואם תיקבע לכם חלילה, נכות קבועה בסוף התהליך, תפוצו שוב.  

 

  • הכותבת היא מנהלת מחלקת פיתוח מוצרים ורגולציה ב-AIG
  • הכיסוי הביטוחי הינו בהתאם לתנאי הפוליסה המלאים. הצירוף לביטוח כפוף לחיתום רפואי.

הורדת מסמכים