איש עסקים עם טרולי וביטוח נסיעות שנתי

ביטוח נסיעות שנתי – נוחות עם תוספות לנוסע המתמיד

למרבים בנסיעות לחו"ל יש פתרון נוח, אפקטיבי ומשתלם – ביטוח נסיעות שנתי למספר ללא הגבלה של נסיעות במשך שנה (עד 35 יום לנסיעה). חוסך זמן ונותן יותר

רוב האנשים פועלים על פי נוהל קבוע לפני נסיעה לחו"ל: קובעים תאריך, מזמינים כרטיס טיסה ומלון, שוכרים מראש רכב, מתכננים את מסלול הטיול ו… רוכשים פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל בהתאם למספר ימי השהייה המתוכננים.

כל זה נכון למי שנוסעים פעם או פעמיים בשנה לכל היותר, אך מה עושים איש או אשת עסקים שנסיעותיהם תכופות ולא תמיד מתוכננות זמן רב מראש?

עבורם נבנתה פוליסת ביטוח מיוחדת, הכוללת כיסוי שנתי ללא קשר למספר הנסיעות שבוצעו בפועל באותה שנה.

מהי פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל עם כיסוי שנתי?

פוליסת ביטוח נסיעות שנתי היא תכנית ייחודית, המקנה כיסוי ביטוחי מקיף שתקף למספר בלתי מוגבל של נסיעות שהתקיימו במהלך שנה שלמה, כל עוד משך כל נסיעה לא יעלה על 35 ימים רצופים.

למי זה מתאים?

פוליסת ביטוח נסיעות שנתי כזו מיועדת לאנשים הטסים לחו"ל לעיתים תכופות, בדרך כלל במסגרת עסקים, ומבקשים לחסוך לעצמם את הזמן והטרחה הכרוכים ברכישת ביטוח לכל נסיעה בנפרד.

היתרון המרכזי בפוליסה זו הוא, כאמור, נוחות השימוש והעובדה שלא צריך לזכור להפעילה לפני כל נסיעה.

בנוסף כוללת הפוליסה כיסויים למקרי חירום שעלולים להתרחש בעת הנסיעה, כגון כיסוי הוצאות העברה ממקום האירוע לבית חולים, אשפוז, הטסה רפואית חזרה לישראל, טיפולי שיניים דחופים ורכישת תרופות הדרושות לטיפול בעקבות אירוע חירום רפואי.

לנשים פוליסת ביטוח נסיעות שנתי כוללת כיסוי להוצאות בגין אשפוז הנובע מהריון שאובחן לראשונה בחו"ל ועד שבוע 12.

האם הפוליסה כוללת גם כיסוי להוצאות מיוחדות שאינן רפואיות?

בהחלט. פוליסת ביטוח נסיעות שנתי מזכה את המבוטח להחזר הוצאות הנובעות מהארכת השהייה בחו"ל בעקבות אירוע חירום רפואי, למשל כיסוי הוצאות טיסה ושהייה של מלווה מישראל במקרה של אשפוז מעל 3 ימים, הוצאות שהייה נוספת במלון לאחר אשפוז אם יש צורך ורכישת כרטיס חלופי במקום טיסה שהוחמצה בעקבות אירוע רפואי.

אילו הרחבות נוספות ניתן לרכוש?

בנוסף לכיסויים הכלולים בפוליסת השנתית, ניתן לרכוש גם הרחבות מותאמות לצרכים האישיים שלכם, כגון ביטוח למקרה של ביטול נסיעה או למקרה של קיצורה באופן לא מתוכנן, ביטוח לפעילות ספורט אתגרי או ספורט חורף, ביטוח לאובדן או גניבת כבודה ואפילו ביטוח ייעודי למחשב הנייד היקר שלכם.

הסתכלו ביומן על השנה האחרונה. אם נסעתם לחו"ל במסגרת העבודה או בכלל יותר משלוש פעמים במהלכה, יתכן שכדאי לכם לשקול רכישת ביטוח ייעודי שיאפשר לכם לנסוע בראש שקט, להתמקד במטרות וביעדים המקצועיים שלכם.

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת


    הורדת מסמכים