בית דירות - מחיר ביטוח דירה - התמונה הכוללת

מחיר ביטוח דירה – התמונה הכוללת

כיסוי מקיף לדירה עשוי לכלול ביטוח מבנה, ביטוח תכולה וביטוח צד ג'. בהתאם לכיסוי ולהיקפי הכיסוי נקבע מחיר ביטוח דירה

מחיר ביטוחי הדירה משתנה, כמובן, מדירה לדירה ומפוליסה לפוליסה. ערך הדירה, גילה, מצבה, אמצעי מיגון המותקנים בה ועוד – כל אלו משפיעים מן הסתם על השורה התחתונה של מחיר הביטוח. זה ברור.

עלות ביטוח דירה עשויה לכלול, בסופו של דבר, שלושה רכיבים שיוצרים את הכיסוי השלם לרכוש היקר ביותר שלנו:

ביטוח מבנה דירה – כיסוי ביטוחי לנזקים שנגרמו למבנה כתוצאה מאירועי אש, שיטפון והצפה ממקור מים חיצוני, רעידת אדמה, פריצה וסיכונים נוספים, כמפורט בתנאי הפוליסה של כל מבוטח.

ביטוח תכולת דירה – כיסוי ביטוחי לנזקים לרכוש, בדגש על ריהוט ודברים או חפצים להתנהלות היומיומית. לכיסוי רחב יותר הכולל, לדוגמא, תכשיטים בשווי גבוה – יש לרכוש הרחבה מיוחדת (כל הסיכונים).

ביטוח דירה צד ג' – כיסוי ביטוחי לנזקים שנגרמו ברשלנות לרכוש של צד שלישי (לדוגמא, שכנים) כתוצאה מאירוע ביטוחי בדירת המבוטח. לדוגמא, אש שהתפשטה וגרמה נזק לדירה הסמוכה.

ביטוח דירה הוא ביטוח רכוש השייך לעולם הביטוח האלמנטרי (ביטוח כללי) שכולל, בין השאר, את פתרונות הביטוח לרכב. הוא שייך גם לקטגוריית ביטוחי פרט, אם כי קיימים פתרונות מקבילים גם לעסקים.

אז כמה עולה ביטוח דירה? עכשיו, כשאתם יודעים ממה מורכבת עלות ביטוח דירה, יותר קל לעשות את החשבון. לרשותכם עומדים מחשבוני ביטוח דירה באתר משרד האוצר לחישוב מחיר ביטוח דירה.

מחשבוני ביטוח דירה באתר משרד האוצר לחישוב מחיר ביטוח הדירה

מומלץ מאוד לבדוק את העלויות של ביטוח דירה לפני שמתחילים לעשות שופינג אחרון למשכנתא, ולכלול את העלות החודשית של ביטוח המשכנתא בכל החישובים, כדי שלא תופתעו ברגע האחרון עם עלות חודשית שמכבידה עליכם. עלות ביטוח המשכנתא היא חלק בלתי נפרד מעלות המשכנתא, שכוללת את את החזרי ההלוואה ואת פרמיות הביטוח.

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת


    הורדת מסמכים