חישובי משכנתא - איך להוזיל את עלות ביטוח חיים למשכנתא

חישובי משכנתה: איך להוזיל את עלות ביטוח חיים למשכנתה?

כל מה שתצליחו לחסוך בביטוח חיים למשכנתא יקל על ההחזר החודשי ויצטבר לחיסכון גדול. בדקו עלות ביטוח חיים למשכנתא באתר משרד האוצר - הכי זול ב-AIG

מצאתם דירה? על מה חשבתם בדרך; על הסלון, חדר השינה, חדרי הילדים, עיצוב המטבח? בטח חשבתם גם על המשכנתה. כי מול כל החלומות תמיד ניצבת שאלת המחיר של 'בית החלומות' וגובה המשכנתה שתצטרכו לקחת כדי להגשים לפחות חלק מהם.

את המשכנתה לא מתכננים לפי החלומות אלא לפי היכולות: כמה תוכלו להחזיר בכל חודש, בלי לאבד את היכולת שלכם לקיים חיי משפחה תקינים? זהו תכנון ארוך טווח כי המשכנתה תלווה אתכם זמן רב, שנים ארוכות מדי חודש בחודשו.

אם במהלך הדרך התא המשפחתי יגדל, במזל טוב, ההוצאות השוטפות יגדלו איתו. האם תוכלו לעמוד בהחזרי המשכנתה? האם תוכלו גם לשלם משכנתה וגם לרכוש רכב משפחתי?

חישובי משכנתה: אל תשכחו את עלות הביטוח

אל תהססו לבחון תסריטים שונים "מהחיים", לפני שאתם יוצאים למצוא את הדירה שבשבילה תהיו מוכנים לסחוב את המשכנתה בכל חודש. ואל תשכחו לכלול את מחיר ביטוח המשכנתה בחישובים.

זוהי טעות נפוצה של זוגות נלהבים, שמוצאים את עצמם לפתע מחשבים מסלול מחדש, ויוצאים למצוא דירה אחרת זולה יותר, לאחר "שנזכרו" כי ההחזר החודשי של המשכנתה כולל בעצם עוד משהו.
בעצם שני ביטוחים: עלות ביטוח חיים למשכנתה ועלות ביטוח מבנה למשכנתה.

כל מה שתצליחו לחסוך בביטוח המשכנתה יקל על ההחזר החודשי ויצטבר לחיסכון גדול.
רק לשם המחשה: חיסכון קטן של 50 ש"ח בחודש מצטבר ל-6,000 ש"ח במשכנתה ל-10 שנים. מה אפשר לעשות בסכום הזה אתם יודעים.

חישובי משכנתא - איך להוזיל את עלות ביטוח חיים למשכנתא

מחשבון משרד האוצר: ביטוח חיים למשכנתה הכי זול ב-AIG

אתם יכולים לרכוש את הביטוח למשכנתה בכל מקום שתבחרו, בלי כל מגבלה. צעד ראשון בדרך לפוליסת ביטוח חיים למשכנתה הוא השוואת מחירים, ואין מקום יותר אמין ואובייקטיבי להשוואת עלות ביטוח חיים למשכנתה מאשר אתר משרד האוצר.

המחשבון של משרד האוצר מאפשר לכם לבחון את עלויות הביטוח לפי סכומי משכנתה שונים לתקופות שונות. בכל תסריט לביטוח מ-500,000 ש"ח תגלו את AIG בראש עם המחיר הטוב ביותר (בכפוף לתנאי התוכנית).

כדאי להעביר ביטוח חיים למשכנתה ל-AIG? ברור

יש שתי דרכים בדוקות להוזיל עלות ביטוח חיים למשכנתה: לרכוש דירה זולה יותר (כלומר, לקחת משכנתה קטנה יותר) ולרכוש את הביטוח ב-AIG.

אז מה עושים אם כבר לקחתם משכנתה, קניתם דירה ויש לכם ביטוח?
מעבירים את ביטוח המשכנתה ל-AIG (כל הטיפול עלינו ללא תשלום) וחוסכים מאות ואלפי שקלים לאורך חיי המשכנתה.

כל זה עוד לפני שדיברנו על ביטוח מבנה למשכנתה ועל היתרונות של פתרון כולל לביטוח המשכנתה.

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת