על ביטוח, על נסיעות ועל דברים שיכולים להשתבש בחופשה

על ביטוח, על נסיעות ועל דברים שיכולים להשתבש בחו"ל

שורה תחתונה: לא נוסעים לחו"ל בלי ביטוח נסיעות לחו"ל, הכולל כיסוי להוצאות רפואיות וכיסוי לאובדן ונזק לרכוש.

הקיץ מתקרב וזה הזמן בו הופכים את התוכניות לחופשה בחו"ל ממחשבות להזמנות. טיסות, בתי מלון, רכב שכור, כרטיסי כניסה לאירועים ואטרקציות, השלמות ציוד ועוד ועוד הוצאות הקשורות בפרויקט חופשת הקיץ שלכם. נכון, גם ביטוח נסיעות לחו"ל חזק ברשימה. כי אתם הרי יודעים, דברים יכולים להשתבש וכדאי להיות מכוסים.

מה יכול להשתבש בחופשה בחו"ל? באתר מאקו תוכלו למצוא מאמר שמספק מידע וטיפים על כמה אפשרויות שכדאי לקחת לתשומת לב: לתשומת לב הנוסעים: 7 דברים שיכולים להשתבש בחופשה בחו"ל.

מה עושים כאשר המלון שראיתם באינטרנט לא דומה למלון שהגעתם אליו? מה קורה כאשר טיסה מתעכבת או יוצאת מוקדם מדי? איך להתמודד עם גניבת ארנק או כרטיס אשראי בחו"ל? מה לעשות כאשר אבד או נגנב דרכון? וכמובן המקרה הקלאסי של עיכוב בקבלת המזוודות, שלפעמים יוצאות לטיול משלהן מסביב לעולם?
הסקירה כוללת הכוונות, המלצות וטיפים למגוון המקרים – מה מגיע לכם, מי אחראי, מה לדרוש ומי נותן פיצוי.

בכל מה שקשור לאובדן או גניבת  הרכוש, כגון מחשב,  טאבלט, מצלמה וגם בגדים וחפצים אחרים – פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל מספקת לכם כיסוי. כך גם מומלץ בסקירה באתר מאקו. חפשו את הטיפים של מומחי AIG שרואיינו לצורך הכתבה. גם באתר AIG תמצאו טיפים במגוון נושאים לנוסעים.

ביטוח נסיעות כולל גם כיסוי להוצאות רפואיות בחו"ל. אם תצטרכו חלילה לקבל טיפול רפואי בזמן החופשה, הסכומים יכולים להגיע למאות ואלפי שקלים. לכן, שני דברים כדאי לדעת: ראשית, ביטוח הבריאות שלכם בקופת חולים וחברת הביטוח בישראל אינו תקף בחו"ל, ושנית, הכיסוי לביטוח נסיעות באמצעות כרטיסי האשראי הוא בסיסי בלבד.
המסקנה ברורה, לא נוסעים לחו"ל בלי ביטוח נסיעות לחו"ל, הכולל כיסוי להוצאות רפואיות וכיסוי לאובדן וגניבת  הרכוש.

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת


    הורדת מסמכים