בדיקות רפואיות אבחנתיות – ביטוח אמבולטורי

כיסוי לשירותים אמבולטוריים – בדיקות רפואיות אבחנתיות

כיסוי אמבולטורי מכסה עלויות הכרוכות במגוון בדיקות, טיפולים וייעוצים שאינם מצריכים אשפוז. למה כדאי להוסיף אותו לביטוח הבריאות

כ-75% מחברי קופות החולים הפועלות כיום בישראל מבוטחים בתכניות שב"ן (שירותי בריאות נוספים), המציעות רובד ביטוחי נוסף על סל הבריאות הממלכתי.

רבים מאתנו נוטים לחשוב שהכיסויים הללו מבטיחים מענה מלא בכל מקרה של בעיה רפואית. אך מה קורה כשאנו מעוניינים להיוועץ ברופא מומחה שקופת החולים לא עובדת איתו, כאשר אנו חשים שבן משפחה אהוב זקוק לתור דחוף יותר מזה שנקבע לו לבדיקת MRI, כשאנחנו מגלים שאנו בהריון ורוצים לוודא שנוכל לעשות את הבדיקות האפשריות, או כשעומס היומיום פשוט לא מאפשר לנו לבצע את כל הבדיקות השגרתיות למרות שאנחנו מבינים כמה הן חשובות והיינו רוצים לרכז את כל הבדיקות הנחוצות ביום אחד ובמקום אחד.

לכן כדאי שיהיה לנו כיסוי אמבולטורי, המקנה זכאות לשירותי רפואה מתקדמים ומקצועיים ללא צורך בהמתנה ממושכת.

מה זה כיסוי אמבולטורי?

כיסוי אמבולטורי מכסה עלויות הכרוכות במגוון בדיקות, טיפולים וייעוצים שאינם מצריכים אשפוז.
את הכיסוי ניתן לרכוש כחלק מביטוח בריאות פרטי, המשלים את שירותי סל הבריאות הממלכתי ואת שירותי הבריאות הנוספים (שב"ן) של קופות החולים.

רכיבי ביטוח אמבולטורי

  • התייעצות עם רופאים מומחים לשם קבלת חוות דעת והמלצות מקצועיות.
  • בדיקות הדמיה אבחנתיות כגון MRI, CT, P.E.T CT, אולטרסאונד, צנתור וירטואלי, קולונוסקופיה וירטואלית ועוד.
  • בדיקות סקר תקופתי לגילוי סרטן הכוללות: מיפוי גורמי סיכון אישיים, בדיקת רופא מומחה, בדיקת שד, ממוגרפיה, בדיקות ייעודית לגילוי מוקדם של סרטן המעי הגס או סרטן הערמונית ועוד.
  • בדיקה תקופתית מקיפה – סקר מנהלים – הכוללת בדיקת רופא, בדיקות דם ולחץ דם, בדיקת תפקודי ריאה ולב, בדיקת ראיה ושמיעה, גובה ומשקל.
  • סל הריון הכולל בדיקות כמו סקירת מערכות מוקדמת ומאוחרת, שקיפות עורפית, מי שפיר ובדיקות גנטיות ומכסה מגוון שירותים נוספים כמו שהייה במלונית אחרי הלידה, מפגשים עם יועצת הנקה, קורס הכנה ללידה ושימור דם טבורי.
  • שירותים ייעודיים לילדים: אבחון וייעוץ דידקטי ופסיכו-דידאקטי, אבחון וייעוץ בהפרעות קשב וריכוז ועוד.
  • טיפול פסיכולוגי.

הוספת כיסוי לשירותים אמבולטוריים לפוליסת ביטוח הבריאות תאפשר לכם ליהנות משירותים אלו, בזמנים שבאמת תזדקקו להם, באופן יעיל ומהיר.

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת


    הורדת מסמכים