אצטדיון אולד טראפורד במנצ'סטר – אירועי ספורט בחו"ל

ביטוח נסיעות – מידע לנוסעים לאירועי ספורט בחו"ל

הכדורגל האירופי חוזר לשגרה והאוהדים הישראלים חוזרים לטוס. טיפים חשובים לכל מי שטס לאירועי ספורט בחו"ל

בשנים האחרונות ניתן לזהות בישראל תופעה תיירותית מתעצמת: יותר ויותר ישראלים טסים לאירועי ספורט בחו"ל.
אם בעבר היה ניסיון לשלב אירוע ספורט כחלק ממסלול טיול או חופשה, היום כבר טסים לאירוע עצמו – גיחה קצרה וממוקדת שמרכזה תחרות ספורטיבית כלשהי. ככל הנראה, היעד של מרבית הטסים הוא משחק כדורגל באירופה, אך יש רבים שטסים למשחקי כדורסל בארה"ב, אירועי טניס ברחבי העולם, מרוצי מכוניות, וכמובן המשחקים האולימפיים.

הספורט חוזר והאוהדים חוזרים לטוס

בשנתיים האחרונות חלה מן הסתם ירידה משמעותית בתיירות העולמית ובכלל זה בתיירות הספורט, אך לאט לאט, ככל שעולם הספורט, ובעיקר הכדורגל האירופי, חוזר לשגרה – גם אוהדי הספורט חוזרים לטוס.
בימים אלו הליגות הבכירות באירופה מגיעות לשיא העונה, כך גם ליגת האלופות, ושוב ניתן לראות אוהדים ישראלים בנמלי התעופה.
בנובמבר 2022 צפוי להיפתח טורניר המונדיאל בקטאר. כ-20,000-30,000 ישראלים צפויים להגיע לצפות במשחקים.

אירועי ספורט בעידן הקורונה

אתם כבר יודעים שטיסה לחו"ל בימים אלו שונה ממה שהיה רק לפני שנתיים, ואתם כבר ודאי מודעים לעידן החדש בתיירות ובתעופה; לבדוק את הנחיות משרד החוץ, את מצב הקורונה ביעד הנסיעה, ולעמוד בכל הדרישות מאנשים שמגיעים לנמלי תעופה, עולים על מטוסים ויוצאים מהמדינה אל מדינה אחרת.

  • במרבית היעדים הפופולאריים בקרב אוהדי הספורט הישראלים – אנגליה, ספרד, איטליה, צרפת – החגיגות ביציעים בעיצומן כמו בימים הטובים, אך הדברים נזילים. לכן, כאשר אתם בודקים את לוח המשחקים ובוחרים את היציע בו אתם רוצים להיות, כדאי לקחת בחשבון כמה דברים.
  • עשויים להיות הבדלים בהנחיות בנושא קורונה בין מדינות שונות, ואף בין ערים באותה מדינה. לפיכך, חשוב גם לבדוק מה קורה באנגליה וגם מה קורה במנצ'סטר. עניין זה חשוב במיוחד עבור מי שמתכנן גיחה שכוללת יותר ממשחק אחד ביותר מעיר אחת.
  • אירועי ספורט, ובמיוחד משחקי כדורגל באירופה, הם אירועים המוניים. כלומר, עשויות להיות הנחיות מיוחדות לגבי האירוע עצמו שהן שונות מההנחיות לגבי ההתנהלות הכללית באותה עיר. שימו לב גם להנחיות הספציפיות לאירוע ולאצטדיון.
  • עניין זה של הנחיות מיוחדות יכול להיות תקף גם למקומות בילוי המוניים כמו פאבים.

שקט נפשי בהגנה: ביטוח נסיעות לחו"ל

כל מי שמבין קצת בכדורגל יודע שכדי להיות משוחרר בהתקפה צריך שקט נפשי בהגנה. ביטוח נסיעות לחו"ל זאת ההגנה הרפואית שלכם בכל נסיעה – גם בנסיעה קצרה. זה תמיד חשוב ובתקופה זאת על אחת כמה וכמה, במיוחד כאשר מדינות מסוימות מחייבות אתכם להיות מבוטחים. כלומר, אין לכם אופציה להזניח את הנושא, או לדחות לרגע האחרון.

הכיסוי הרפואי הבסיסי בביטוח נסיעות לחו"ל מספק לכם את הכיסוי הרפואי הדרוש גם לכל הטיפולים הקשורים בקורונה.
יחד עם זאת, כדי להיות מוגנים מפני התרחשויות שונות שעלולות לגרום לביטול הנסיעה – אימות בקורונה, בידוד, אשפוז וכד', לפני הטיסה ובזמן השהות בחו"ל – כדאי לשקול רכישה של ההרחבות המיוחדות לקורונה.

כדי להיות מכוסים לכל האפשרויות שעלולות לגרום לביטול נסיעה – ביטול נסיעה "רגיל" וביטול נסיעה מסיבות "קורונה" – כדאי להצטייד גם בהרחבה הוותיקה לביטול נסיעה וגם בהרחבת הקורונה.

קראו אודות ביטוח נסיעות לחו"ל בתקופה הנוכחית:

חשוב לזכור! ביטול ודחיית משחקים ואירועי ספורט, ע"י מנהלי האירועים או הרשויות, אינן אירוע ביטוחי.
רק במקרה בו נאלצתם לבטל נסיעה בגלל סיבה המכוסה בפוליסה תהיו זכאים להחזר עבור כרטיסי הכניסה לאירוע, יחד עם שאר ההוצאות.

הכי נוח – כל השירות באפליקציה AIG Safe Travel

אז נכון שבימים אלו יש יותר התעסקות מאשר בעבר עם ענייני ביטוח נסיעות לחו"ל, אבל מצד שני הכל הרבה יותר קל ונוח – בזכות אפליקציית AIG Safe Travel שמספקת לכם את כל השירותים לביטוח נסיעות ואת כל המידע במרחק אגודל – כולל החזרים כספיים ישירות לכרטיס האשראי בחו"ל.

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת


    הורדת מסמכים