אמא ותינוק – ביטוח בריאות או ביטוח חיים

ביטוח בריאות או ביטוח חיים? למה בכלל להתלבט?

המעגל נסגר: חבילות הביטוח AIG Safe4Life מספקות סל כיסויים מאוזן עם הגנות רפואיות והגנות כלכליות. גם ביטוח בריאות וגם ביטוח חיים

זוכרים את סוף המאה ה-20? אלטה-ויסטה היה מנוע החיפוש פופולארי באינטרנט, הטלפונים הסלולריים עוד לא היו חכמים, מוסיקה צרכנו באמצעות קומפקט-דיסקים, וביטוח חיים היה הכי חשוב בסל ההגנות המשפחתי.

מאז התחוללו המון מהפכות מדעיות וטכנולוגיות ששינו את התמונה מקצה לקצה. אחת המהפכות החשובות ביותר היא המהפכה השקטה במדע הרפואה – עוד ועוד בעיות רפואיות זכו לפתרון חדש וחדשני. פתאום אפשר היה להחלים ממחלות שנחשבו חשוכות מרפא, ולהשתקם מאירועים בריאותיים שבעבר לא אפשרו חיים נורמליים. במקביל, תוחלת החיים עלתה.

ככל שמדע הרפואה סיפק יותר פתרונות ליותר בעיות, כך ביטוח הבריאות הפך למציל חיים, וכבש את הבכורה בסל ההגנות המשפחתי.

ואז באה המהפכה הדיגיטלית, ששינתה את כל תהליכי העבודה בענפים רבים, ביניהם כמובן ענף הביטוח. בזכות מערכות מידע מתקדמות ניתן היום ליצור פתרונות ביטוח חכמים יותר, בהתאמה אישית של הכיסויים והמחיר, לרכישה מהירה אונליין.

ביטוח בריאות או ביטוח חיים – התמונה הכוללת

ביטוח בריאות פרטי מספק שני סוגים של כיסויים: כיסוי רפואי (שיפוי להוצאות עבור טיפולים, תרופות ובדיקות) וכיסוי כלכלי (פיצוי כספי לכל מטרה במקרה של גילוי מחלה קשה). מי שמקבל את הכיסוי בעת הצורך הוא המבוטח עצמו.

ביטוח חיים מספק פיצוי כספי במקרה של מוות, כאשר הפיצוי מוענק למוטבים (בדרך כלל המשפחה הקרובה).

כאמור, כל עוד אירועים רפואיים קשים לא היו ניתנים לריפוי, הביקוש לביטוח חיים היה גבוה יותר. כאשר ביטוח בריאות הפך למציל חיים הכל השתנה.

חשוב לזכור כי כל אזרח בישראל נהנה מרגע היוולדו ולאורך כל חייו מביטוח בריאות ממלכתי, המספק מענה טוב – למעשה בין הטובים בעולם – למרבית הצרכים הרפואיים השוטפים והנפוצים, בכלל זה ניתוחים והשתלות, תרופות ועוד.
סל הבריאות הממלכתי מתעדכן אחת לתקופה, בדרך כלל בכל שנתיים, בהתאם לצרכי הציבור המשתנים ובהתאם להתפתחויות בתחום הרפואה.

בזכות החדשנות הרפואית, ביטוח בריאות פרטי מספק כיום כיסוי לטיפולים ותרופות שאינם כלולים בסל הבריאות, ולמעשה מנגיש למבוטחים את מיטב חידושי הרפואה כמעט בזמן אמת. אין שום ספק כי הצעד הראשון של כל משפחה הוא הבטחת ביטוח מציל חיים, באמצעות ביטוח בריאות פרטי שמשלים את הביטוח הממלכתי ושב"ן של קופת חולים.

גם וגם: הכירו את חבילות הביטוח AIG Safe4Life

שני הביטוחים חשובים, ובהחלט כדאי שסל ההגנות המשפחתי יכלול גם הגנות רפואיות, גם הגנות כלכליות, גם כיסויים מצילי חיים וגם כיסוי למקרי מוות.

פעם, כדי ליהנות מסל כיסויים מאוזן, היה צריך להתלבט, לבחור ולרכוש את כל הכיסויים בנפרד. היום יש את חבילות הביטוח AIG Safe4Life שאורזות את כל הכיסויים החשובים במסגרת אחת נוחה וחסכונית.

החבילות הן גמישות וניתן להוסיף ולהסיר כיסויים בהתאם לצורך ולפי בקשת המבוטח.

חבילות ביטוח בריאות

כל החבילות כוללות גם כיסויים רפואיים, גם כיסויים כלכליים וגם ביטוח חיים. המעגל נסגר.

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת


    הורדת מסמכים