כמה עולה ביטוח נסיעות לחו''ל ולמה זה לא רלוונטי

כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל ולמה זה לא רלוונטי?

איך לקבל אומדן ראשוני כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל ולמה ההשוואה הרלוונטית היא של הכיסויים והתכולות בפוליסה? ביחס לעלות הכוללת של החופשה, כל הצעת מחיר תהיה משתלמת

בינינו, השאלה 'כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל?' היא לא באמת רלוונטית, כי בהשוואה לעלות הכוללת של הנסיעה, מחיר הביטוח הוא בדרך כלל שולי. כלומר, נדרש נימוק ממש כבד משקל כדי לצאת לחו"ל בלי כיסוי ביטוחי.

אז כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל?

מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל משתנים מחברה לחברה, וכדאי לבצע השוואת מחירים, אך כדי לקבל אומדן בסיסי מקובל לחשב עלות של כ-10 ש"ח לכל יום בחו"ל. כלומר, ביציאה ל"חמשוש" ביטוח הנסיעות יעלה כ-30 ש"ח לאדם.

מובן כי זהו מחיר שרירותי לצרכי אומדן ראשוני בלבד. הוא אינו משקלל בתוכו את אופי הנסיעה, היעד, מצב רפואי של הנוסעים ופרמטרים נוספים שמשפיעים על הצעת המחיר שתקבלו לאחר שתספקו את כל הנתונים הדרושים.
ברור לכל שעלות ביטוח לחופשת רביצה על החוף, או חופשה אורבנית, לא יהיה זהה לעלות הביטוח לחופשת סקי או ספורט בהן הסיכון לפציעה גבוה יותר.

כמו בכל ביטוח, גם בביטוח נסיעות לחו"ל המחיר מייצג את רמת הסיכון שחברת הביטוח לוקחת על עצמה.

איזה ביטוח אתם צריכים בחו"ל?

כדי לקבל תשובה מדוייקת לשאלה 'כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל, נדרש אפיון של הצרכים. ביסודו, ביטוח הנסיעות נועד להבטיח כיסוי לטיפול רפואי בעת השהות בחו"ל. חליתם? נפצעתם? חטפתם כאב שיניים? הצטננות? מכיוון שכל ביטוחי הבריאות שלכם אינם תקפים מחוץ לגבולות המדינה, הפתרון הוא פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל. היקף הכיסוי נתון לבחירתכם. ב-AIG הכיסוי הבסיסי הוא 1,250,000 דולרים.

ניתן להוסיף לפוליסה הרחבות שונות וכיסויים מיוחדים כגון הרחבה לספורט חורף/אתגרי, מצב רפואי קודם,לנשים בהריון ועוד. שוב, הכל תלוי במאפייני החופשה והנוסעים.
חשוב מאוד לספק את כל המידע, בשקיפות מלאה, על מנת להבטיח את הכיסוי המתאים ולהימנע מתקלות לא נעימות, כמו שקרה לזוג אמריקני שהשמיט את עובדת הריונה של האישה ומצא את עצמו עם תינוקת באינקובטור ועם חוב של מיליון דולרים לבית חולים בהוואי.

בנוסף לכיסוי העיקרי להוצאות רפואיות בחו"ל, ניתן להרחיב את ביטוח הנסיעות עם  כיסוי לאובדן או גניבה של מטען. גם כיסוי זה צריך להיות מותאם לצרכים. לדוגמא, ניתן להוסיף כיסוי למחשב אישי או טאבלט . כמו כן, אפשר לכלול בפוליסה כיסוי לקיצור וביטול נסיעות.

כפי שאתם יכולים לראות, השאלה 'איזה כיסוי צריך בחו"ל' הרבה יותר חשובה מהשאלה 'כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל'. ראשית יש להגדיר צרכים ורק אחר כך אפשר לקבל מחיר, שתמיד יהיה שולי ביחס לעלות הכוללת של החופשה שבחרתם.

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת


    הורדת מסמכים