המחשב שלכם כצעד ראשון בדרך לחיים בריאים יותר

המחשב שלכם כצעד ראשון בדרך לחיים בריאים יותר

רוב האנשים רוצים לחיות חיים בריאים הכוללים תזונה נכונה, פעילות גופנית ומנוחה מספקת. אבל שמירה על אורח חיים בריא אינה תמיד פשוטה כל כך. חידושים טכנולוגיים מסייעים בפיתוח הרפואה כמובן, אבל הם גם יכולים לעזור לכם לעשות שינויים קטנים, המספקים יחדיו שינוי גדול.

תחושת ערנות, חילוף חומרים יעיל, ערך עצמי גבוה, תוחלת חיים ארוכה יותר, אלו ועוד היתרונות אותם הרוויחו אנשים המצליחים לשמור על אורח חיים בריא. אין זה בהכרח אומר דיאטות בלתי פוסקות, וויתורים תמידיים על ארוחות ואימוני כושר השכם בבוקר. מדובר בשילוב בין תזונה נכונה, מנוחה אפקטיבית ופעילות גופנית המספקים אורח חיים בריא והרגשה טובה ומלאת אנרגיה. וזה לא הכל, לצד כל היתרונות הללו, אנשים החיים בצורה בריאה, חוסכים לאורך חייהם המון כסף על טיפולים רפואיים, תרופות וכד'.

בעולם של חדשנות : למה לדחות למחר את מה שאפשר להתחיל היום?

היום נושאים כמו תזונה, בריאות וכושר גופני הופכים לחמים מאוד גם בתחום הטכנולוגיה. זה כולל גם איברים ביוניים, מכשירים זעירים המזהים הפרעות בתפקוד ואפילו הדפסת איברים פנימיים במדפסת תלת מימד. הטכנולוגיה המתקדמת בהחלט מוצאת מקום חשוב ומסייע בכל הקשור לבריאות ולאורח חיים בריא. אבל בואו לא נשכח את הטכנולוגיה השכיחה ביותר אותה אנו צורכים יום-יום – האינטרנט.

"מה כבר האינטרנט יכול לחדש לי?"

אחד היתרונות הבולטים של האינטרנט הוא קיום מידע רב ועדכני במגוון צורות, צבעים וצלילים, כך שכל אחד יכול למצוא תוכן שידבר אליו וישמש אותו. ניתן למצוא באינטרנט אלפי סרטונים, הרצאות, הדרכות ומאמרים בנושאי בריאות ואורך חיים בריא. לא תמיד יש זמן, כוח, או את היכולת להתמיד בשינוי. סייענו לכם וריכזנו כמה אתרי בריאות מובילים בהם תוכלו למצוא את הטיפ החדש שלכם לחיים בריאים יותר.

אגוגו הינו מגזין בריאות הבנוי ממאמרים קלילים הכוללים תמונות, טיפים, המלצות ועוד. ניתן למצוא בו מידע מקיף ושימושי החל ממסכות לשיער בריא יותר, כמות המים היומית המומלצת עבורנו, הדרך לצמצום צריכת פחמימות יומית ועוד.

האתר Health כולל מידע רב, המלצות והסברים במגוון נושאים הקשורים לבריאות כמו תזונה, טיפוח, היריון, כושר גופני, מתכונים בריאים ועוד. היתרון העיקרי של המגזין הוא השילוב של אורח חיים בריא בתוך שגרת היום יום שלכם. כמו למשל, דברים שכדאי לעשות או להימנע כאשר יוצאים לריצה עם הכלב.

לא לשכוח את האפליקציות…

לצד אתרים מעולים המספקים מידע מעניין ומקיף בתחומים של תזונה, כושר ובריאות, ניתן למצוא אפליקציות רבות שיכולות להקל או לספק דחיפה נוספת בדרך לניהול אורח חיים בריא. כמו למשל אפליקציית Shrink המאפשרת לבנות תפריט יומי מהאוכל שאתם אוהבים ומסייעת לכם בהתאם בצמצום צריכת הקלוריות שלכם. גם גוגל נכנסת לתמונה בנושאי כושר גופני ומציגה את אפליקציית Google Fit המסייעת בשיפור הכושר באמצעות תרגילים, תזכורות, מסלולי התקדמות (הליכה, ריצה, אופניים וכו').

לא תאמינו, אבל… יש גם אפליקציות כמו Aqualert  שתזכיר לכם לשתות מים, או Medisafe שתהיה קופסת התרופות הווירטואלית שלכם ותתריע כאשר הגיע הזמן לקחת תרופה.

זכרו שגוף בריא ימלא אתכם אנרגיות, ישפר את מצב הרוח ויעלה את הביטחון העצמי שלכם! והכי חשוב, אפשר להתחיל לעשות זאת עוד היום.

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת


    הורדת מסמכים