אוהבים על האש? קחו טיפים למנגל בטוח

אוהבים על האש? קחו טיפים למנגל בטוח

עונת הקיץ עם חגי הקיץ ובמיוחד יום העצמאות מוצאים את המוני בית ישראל לחגיגות מנגל. התפריט בדרך כלל כולל מגוון בשרים, אך יותר ויותר ניתן לראות אירועי מנגל צמחוניים וטבעוניים. הבחירה שלכם. מה שמשותף לכל סוגי המנגל הוא כללי הבטיחות

אם אתם מחפשים רעיונות לתפריטי מנגל מסורתיים והרפתקניים, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לחפש בגוגל. הרשת מציעה שפע של רעיונות ומתכונים מכל הסוגים ולכל הטעמים, החל מתיבול בסיסי ועד מרינדות מתוחכמות. עדיין, המלך הבלתי מעורער של המנגל הישראלי הוא הקבב, על מגוון סגנונותיו ותיבוליו. שפע מתכוני קבב עם חותם אישי מחכים לכם במרחבי האינטרנט.

בחגיגת המנגל המסורתית שמור מקום של כבוד למנגליסט, הנושא בעול ההכנה של ההתקרובת, האבסת החבר'ה והנפקה של אנחות חדווה והנאה מפי כולם. לכל חבורה המתכנסת מעת לעת סביב המזבח יש את המנגליסט המיתולוגי שלה, זה שיודע להכין את התשתית – המתקן, הפחמים, האביזרים וכל האמצעים האחרים – ויודע לספק את מה שכולם אוהבים בדיוק איך שהם אוהבים את זה. שנים על שנים.

המנגליסט הקבוע יודע את המלאכה, ובכלל זה את החשיבות של הבטיחות בכל הקשור למנגל, הכרוך מן הסתם באש בוערת. הוא לעולם לא ישפוך/יתיז/ישפריץ חומר דליק על הגחלים הבוערים, תמיד יניח את חומרי הבערה רחוק ממתקן הצלייה כשהם סגורים היטב ורחוקים מהישג יד של ילדים. הוא לעולם לא ישאיר את האש הבוערת ללא השגחה.

מתקן הצלייה (המנגל) צריך להיות תקין, שלם ויציב. מנגלים בשטח יש לקיים רק במקומות מתוחמים ומוסדרים מראש, עפ"י הנחיות מכבי אש. מנגלים בחצר צריכים להיות מבודדים, לא ליד צמחייה או ריהוט ורחוק ככל האפשר מהבית עצמו. בכל מקום בו מתקיים מנגל אין להרשות לילדים להתרוצץ בסמוך למתקן הצלייה.

בתום החגיגה יש לוודא כיבוי מלא של האש והגחלים. שיהיה לכם מנגל שמח וטעים.

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת


    הורדת מסמכים