משפחה במצב רפואי – ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות עם פיצוי למצב סיעודי

ביטוח סיעודי וביטוח תאונות אישיות מבוססים על אותו רעיון, שמצב רפואי כרוך גם בהוצאות שאינן רפואיות. ביטוח AIG Recover עושה את ההבדל

במאמר זה נעסוק בשני ביטוחים שנמצאים בצל, אבל למעשה הם עשויים לעשות את ההבדל כאשר נקלעים למצבים רפואיים קשים ומסובכים – ביטוח סיעודי וביטוח תאונות אישיות. אחד מהם כבר לא זמין בפועל, השני לעומת זאת זמין וכדאי להכיר אותו ולשקול רכישה.

ביטוח סיעודי על קצה המזלג

ביטוח סיעודי ביסודו מספק מקור כלכלי למבוטחים שנקלעו למצב סיעודי וזקוקים לסיוע אישי ולציוד. באמצעות הביטוח ניתן לממן את הדרוש באופן מלא או חלקי, בהתאם לפוליסה ולתנאי הפוליסה. מדובר בהקלה כלכלית משמעותית ברגעים הכי קשים בחיים.

מי שאין לו ביטוח סיעודי יתקשה למצוא כיום פתרון, שכן ביטוחי הסיעוד הפרטיים הפכו לבלתי כדאיים והם אינם משווקים עוד באופן סדיר.

גילוי נאות: AIG אינה עוסקת בתחום הביטוח הסיעודי ומעולם לא שיווקה בישראל פוליסות סיעוד.

ביטוח תאונות אישיות על קצה המזלג

ביטוח תאונות אישיות נולד מתוך הבנה שאירוע רפואי כרוך, במקרים רבים, גם בהוצאות שאינן רפואיות. הביטוח מספק פיצוי כספי לכל מטרה, במקרה של אירוע רפואי כתוצאה מתאונה, כמפורט בפוליסה.
בכך הביטוח מאפשר למבוטח ולמשפחתו להפחית את העול הכלכלי הנובע מן המצב הרפואי (הוצאות רפואיות מכוסות ע"י ביטוח הבריאות).

להמחשת היתרון של ביטוח תאונות אישיות: 4 מקרים "קלים" לדוגמא.

מה הקשר בין השניים?

יש כמובן קשר "רעיוני" בין ביטוח סיעודי לביטוח תאונות אישיות, שכן שניהם מתייחסים למצבים רפואיים מן ההיבט הכלכלי שאינו רפואי.

באופן פרקטי: למי שיש ביטוח סיעודי, אותו רכש בעבר, קיומו של ביטוח תאונות אישיות יכול להוות – במקרים מסוימים – תוספת משמעותית.

קשר נוסף, אולי החשוב ביותר בימים אלה: פוליסות ביטוח תאונות אישיות יכולות לכלול כיסויים המוגדרים סיעודיים. כלומר, ביטוח תאונות אישיות עם כיסויים סיעודיים הוא בעצם דרך להשיג כיסוי סיעודי פרטי, ולמעשה הוא פתרון ביטוחי למצב סיעודי זמני.

10 דברים שחשוב לדעת על ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות AIG Recover

פוליסת AIG Recover קובעת סטנדרט חדש בתחום של ביטוח תאונות אישיות.
בנוסף לפיצוי למקרי נכות או מוות, ולשורה של כיסויים למצבים כלליים וספציפיים (שברים, כוויות), ביטוח תאונות אישיות AIG Recover כולל גם פיצוי למצב סיעודי עקב תאונה.


הורדת מסמכים