10 דברים שחשוב לדעת על ביטוח תאונות אישיות

10 דברים שחשוב לדעת על ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות נועד להגן עליכם כשאתם מושבתים מפעילות בגלל פציעות במהלך הפעילות היום-יומית שלכם. 10 נקודות עיקריות למבוטח

  1. יותר מ-200,000 אנשים נפגעים בתאונות שונות בישראל מדי שנה, רק 50,000 מהם בתאונות דרכים. כלומר, רוב התאונות הן 'תאונות אישיות' שבגינן עשרות אלפים מאושפזים עם פציעות שונות ואינם יכולים לעבוד ולהתפרנס בתקופת הפציעה.
  2. ביטוח תאונות אישיות נועד לבטח אתכם לאורך כל שעות היממה, בכל יום ובכל מקום בעולם, אם בעבודה, אם במהלך שעות הפנאי ואם בזמן נסיעה.
  3. ההצטרפות לביטוח תאונות אישיות הרבה יותר פשוטה מאשר למרבית הפוליסות האחרות – ללא שאלונים ארוכים או בדיקות רפואיות.
  4. בפוליסה של ביטוח תאונות אישיות סכום הפיצוי קבוע מראש והוא ישולם נוסף על כל כיסוי ביטוחי אחר שיש לכם.
  5. לחובבי פעילויות ספורט יש נטייה להיפצע במהלך הפעילות שלהם, גם אם הם זהירים במיוחד. חובבי הספורט הפעילים יכולים ליהנות מפוליסה מיוחדת עם כיסוי נרחב לתאונות שאינן ספורט מקצועי, גם במקרים של שברים ואשפוז שמשביתים אתכם מפעילות. הפוליסה מיועדת גם לחובבי הספורט האתגרי ומותאמת לפעילותם בהגבלות מסוימות.
  6. מלבד כיסוי על הנזק הגופני שנגרם בזמן הפעילות הספורטיבית, אפשר להרחיב את הפוליסה גם לזמן ההחלמה שלכם בבית עקב הפציעה.
  7. ביטוח תאונות אישיות כולל כיסוי גם למקרי טרור ומלחמות.
  8. בתכנית AIG Protect מקבלים פיצוי גם למקרי נכות לצמיתות  או במקרה של מוות.
  9. תכנית הביטוח AIG FAMILY מספקת מענה למשפחה כולה ולהשלכות של פציעה וזמן החלמה ואשפוז ממושך. המשפחה תקבל פיצוי כספי במקרה של אובדן חיים, נכות מעל 50%, כוויות ואשפוז כתוצאה מתאונה, ועוד תגמול חודשי לתקופה של 10 שנים.
  10. בני 50-78 יכולים להצטרף לתכנית AIG 50+ שמעניקה פיצוי כספי מידי במקרי שברים, כוויות ואשפוז בגלל תאונות, בעלות של החל משקל ליום.
קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת