ביטוח נסיעות לחו ביטוח נסיעות לחו

ביטוח נסיעות לחו"ל ב-AIG

כולל כיסוי לקורונה! לחצו כאן למידע נוסף

 

פוליסת ביטוח משתלמת עם הכיסויים המותאמים לצרכים שלכם

  • מקום ראשון בתשלום תביעות
  • הגשת תביעה אונליין מכל מקום בפחות מ-5 דקות
  • ביטוח לחו"ל רוכשים רק בחברה בינלאומית

שאלות ותשובות בנושא קורונה

לאור המצב הרפואי הגלובלי, ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל ליעדים בהם קיים שיעור נמוך של תחלואה בקורונה, ובהתאם להמלצות משרד הבריאות ושיקולי החברה. בשלב זה לא ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לארצות הברית ולמדינות אדומות נוספות.

ניתן לבטל את הפוליסה ולקבל החזר מלא של הפרמיה ששולמה בתנאי שלא נרשמה תביעה על הביטוח. ניתן לשלוח בקשת ביטול באזור האישי (קישור מופיע למטה) ובקשתך תטופל.

במידה ואת/ה עדיין בחו"ל, יש ליצור קשר באופן מיידי עם מוקד הסיוע של AIG בחו"ל כדי לקבל הנחיות מדויקות כיצד לפעול, בהתאם להנחיות הטיפול והמניעה במדינת היעד. מוקד הסיוע זמין עבורך 24/7 בטלפון 972-3-9191155+ , במייל: Aig@ima-mc.com או בווטסאפ: 054-9206902. אם יהיה צורך בטיפול רפואי, הוא יכוסה על פי תנאי הפוליסה שרכשת.

הפוליסה מכסה את ההוצאות הרפואיות הנדרשות לטיפול במצב הבריאותי שמקורו בנגיף הקורונה, כולל הוצאות אשפוז, הטסת מלווה לחו"ל, תרופות ועוד. הכיסוי יינתן בהתאם לתנאי הפוליסה. בקרות אירוע רפואי יש ליצור קשר עם מוקד הסיוע של AIG בחו"ל כדי לקבל הנחיות מדויקות כיצד לפעול. מוקד הסיוע זמין עבורך 24/7 בטלפון 972-3-9191155+ במייל: Aig@ima-mc.com או בווטסאפ: 054-9206902.

בדיקת קורונה כתנאי לכניסה לארץ אחרת, אינה מהווה אירוע רפואי (מחלה או תאונה) המכוסה בתנאי הפוליסה. כך שעלות הבדיקה תחול עליך. אנו ממליצים לברר טרם יציאה מהארץ מהן ההנחיות הנדרשות בכניסה ליעד המבוקש על מנת להיערך כראוי.

מקרה זה אינו קשור בהוצאה רפואית עקב אירוע רפואי, והוא גם אינו עונה על תנאי כיסוי "קיצור נסיעה", ולכן אינו מכוסה במסגרת תנאי הפוליסה. אנו ממליצים לברר טרום יציאה מהארץ מהן ההנחיות והמגבלות בכניסה ליעד המבוקש על מנת להיערך כראוי.

ביטוחי הבריאות שיש לך אינם תקפים מחוץ לגבולות מדינת ישראל. לכן, כדי לכסות את עצמך למקרה של הוצאות רפואיות בחו"ל נדרש ביטוח נסיעות לחו"ל עם כיסוי מתאים.

כן, למעט אם רכשת פוליסת ביטוח שנתית - AIG Travel Business.

טפסים, מסמכים ופוליסות