10 דברים שחשוב לדעת על ביטוח בריאות

10 דברים שחשוב לדעת על ביטוח בריאות

פוליסות ביטוח בריאות עוברות למרכז הבמה ומהוות מרכיב מרכזי בתיק הביטוח האישי והמשפחתי. 10 נקודות עיקריות למבוטח

 1. אם בעבר פוליסות ביטוח בריאות היו בשולי תיק הביטוח האישי והמשפחתי, היום, בזכות התקדמות עצומה של הרפואה והמדע, תחום ביטוח בריאות הוא אחד המרכזיים בענף הביטוח ומרכיב יסודי בתיק הביטוח.
 2. מדינת ישראל הינה מן המתקדמות והמפותחות ביותר בעולם בתחום ביטוח בריאות. מערך ההגנה הרפואית בישראל כולל שלושה רבדים: רובד ממלכתי (סל הביטוח) המוענק לכל אזרח בישראל באמצעות קופות החולים, רובד שב"ן (שירותי בריאות נוספים) שמשווקות קופות החולים ומקיף רוב גדול של אזרי המדינה, ורובד הפוליסות הפרטיות שמשווקות חברות הביטוח.
 3. באמצעות שני הרבדים היסודיים (ממלכתי ושב"ן) אזרחי ישראל נהנים מכיסוי מקיף ביותר הנותן מענה לכל הצרכים הרפואיים השוטפים ולמגוון רחב מאוד של צרכים מיוחדים ובלתי שגרתיים.
 4. מערך שירותי הביטוח הרפואי הינו דינאמי ומתעדכן בהתאם להתפתחויות בצרכי האוכלוסייה ובמדע הרפואה. אך עם כל הרצון הטוב לא ניתן לכלול בסל הבריאות הממלכתי, וגם לא ברובד השב"ן את התרופות והטיפולים לכל הבעיות והמחלות.
 5. פוליסת ביטוח בריאות פרטית מאפשרת כיסוי לתרופות ולטיפולים שאינם בסל. בזכות המערך המקיף והיעיל שיעור החדירה של פוליסות פרטיות בישראל נמוך משאר העולם, אך נמצא בעלייה מתמדת ככל שגוברת המודעות לאפשרויות החדשות בעולם הרפואה.
 6. בדומה לביטוח חיים, גם בביטוח בריאות קיימת תופעה של רכישת כיסוי עם הקמת משפחה. ניתן להרחיב את היקפי הכיסוי עם הגדלת המשפחה, בהתאמה לצרכים החדשים.
 7. החל בשנת 2016 ענף ביטוח הבריאות נכנס לעידן חדש שעושה סדר בפוליסות הפרטיות. אחת ממטרות המהפכה היא לצמצם באופן משמעותי את התופעה של 'כפל ביטוח'. הכירו את עיקרי הרפורמה בביטוח בריאות
 8. פוליסת AIG MediCare החדשה, שמותאמת לדרישות הרפורמה, מספקת את הפתרון ההוגן לכיסוי ללא כפל ביטוח. הביטוח המשלים האמיתי – משלמים רק על מה שצריך.
 9. הפוליסה מעניקה כיסוי רפואי מקיף הכולל טיפולים מחליפי ניתוח, השתלות איברים, התייעצויות לפני ואחרי ניתוח, כיסוי לתרופות שאינן בסל התרופות ועוד.
 10. המחיר החל מ-1 ש"ח ליום, החיסכון עד 40%. סכומי הביטוח מבוססים על מחירים של הפרוצדורות הרפואיות השונות. ראו טבלה באתר AIG
קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת


  הורדת מסמכים