ילדה משחקת בצבעים – ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות, הילד שלכם כבר מבוטח

הורים שרוצים לבטח את ילדיהם בביטוח תאונות אישיות (פיצוי כספי לכל מטרה) יכולים לקחת בחשבון גם ביטוח לתלמיד שניתן חינם ע"י משרד החינוך. קראו על ביטוח תאונות אישיות לילדים

ילדים נפצעים. זה קורה במגרשי משחקים, בחצר בית הספר, בפארק וגם בבית. למרבה המזל הרוב הגדול של התאונות הן קלות, והפציעות אינן חמורות.
כל ילד שנפצע זכאי, כמובן, לטיפול הרפואי הטוב ביותר, במסגרת שירותי הבריאות הממלכתיים וקופת חולים, אבל לא תמיד הנזק הוא רק רפואי.

לדוגמא: ילד ששבר רגל בעת משחק. כתוצאה מכך הוא מפסיד ימי לימודים וזקוק לשיעורים פרטיים, הוריו מפסידים ימי עבודה, ופתאום יש הוצאות הסעה שלא היו קודם.
אלו נזקים שאינם רפואיים ולכם אינם מכוסים במסגרת ביטוחי הבריאות. אז מי יפצה את המשפחה?

הכירו את ביטוח תאונות אישיות – פיצוי לכל מטרה

ביטוח תאונות אישיות הוא פתרון ביטוחי אפקטיבי לכיסוי נזקים נלווים במקרה של תאונה. כאמור, כל ההוצאות הרפואיות שנגרמות כתוצאה מהתאונה מכוסות ע"י ביטוחי הבריאות.
ביטוח תאונות אישיות מספק למבוטח פיצוי כספי שיכול לשמש את המבוטח ומשפחתו לכל מטרה לפי שיקול דעתם הבלעדי.

בהתייחס לדוגמא: באמצעות הפיצוי של ביטוח תאונות אישיות המשפחה של הילד הפצוע יכולה לממן לו שיעורים פרטיים, הסעות, ואפילו פינוקים להעלאת מצב הרוח.

לתשומת לב! ביטוח תאונות אישיות זמין למבוגרים ולילדים כאחד. הפיצוי ניתן ללא כל קשר למקורות פיצוי אחרים שעומדים לרשות המבוטח.

ביטוח תאונות אישיות הוא סוג של ביטוח משלים לביטוח בריאות, המיועד למקרי תאונה. קיימים ביטוחים דומים המעניקים פיצוי כספי למקרים של גילוי מחלה קשה בהם יש הוצאות נלוות (לא רפואיות) כתוצאה מהאבחנה הרפואית – ביטוח לגילוי מחלות קשות וביטוח לגילוי סרטן.

לידיעתכם! ביטוח מחלות קשות הינו חלק מחבילות הביטוח AIG Safe4Life המספקות סל כיסויים מאוזן.

היי, הילד שלכם כבר מבוטח

לפני שאתם רצים לבטח את הילדים בביטוח תאונות אישיות, כדאי לדעת שהמדינה כבר מספקת לכל ילד ביטוח תאונות אישיות באמצעות הרשות המקומית. כן, כל תלמיד בישראל – מגן ועד סיום תיכון – נהנה מכיסוי תאונות אישיות. הכיסוי תקף גם לפציעות שקרו מחוץ למוסד החינוכי ומחוץ לשעות הלימודים – 24/7 בכל מקום בעולם.
כלומר, ילד שנפצע במסגרת טיול משפחתי זכאי לפיצוי במסגרת ביטוח תאונות אישיות לתלמיד.

כלומר, אם רוצים לבטח את הילד יש לקחת בחשבון את הביטוח הקיים לתלמיד ולתכנן את הכיסוי הנוסף ואת העלות בהתאם.

מידע על ביטוח תאונות אישיות לתלמידים באתר משרד החינוך

AIG Recover – כיסוי מקיף בהתאמה אישית

ביטוח תאונות אישיות AIG Recover מציע את הכיסוי המקיף ביותר, כולל תאונות שברים וכוויות.
הפוליסה היא משפחתית – משלמים רק על ילד אחד וכל הילדים מכוסים.


הורדת מסמכים