ביטוח תאונות אישיות: 5 יתרונות גדולים

AIG Recover, ביטוח התאונות האישיות של AIG, כולל יתרונות ייחודים כמו כיסוי נרחב ופיצוי כספי במגוון אירועים של תאונה. מה הם היתרונות שהופכים את הכיסוי הביטוחי הזה לרשת ביטחון שמבוטחים לא חושבים אפילו לוותר עליו?

תרשו לנו לנחש: אתם אנשים חכמים ומנוסים, שכבר ראו דבר או שניים בחייהם ומבינים מהי חשיבותו של ביטוח. אתם מחזיקים פוליסת ביטוח חיים, ככל הנראה גם ביטוח פנסיוני עם כיסוי לאובדן כושר עבודה. בגדול, ברור לכם שהחיים מלאי הפתעות – ולמרבה הצער, לא תמיד מהסוג הנעים.

אז למה, אתם שואלים את עצמכם, אנחנו צריכים גם ביטוח תאונות אישיות? כי ביטוח תאונות אישיות מבטיח פיצוי כספי בסכום מוסכם במקרה של נזקים שמקורם בתאונה.

הפיצוי מיועד לכל מטרה לבחירת המבוטח / המוטבים (לפי העניין). והפוליסה מכסה תאונות אישיות בבית, בעבודה, ברחוב 24/7 בכל מקום בעולם.

מה הם אם כן היתרונות הגדולים, שהופכים דווקא את הכיסוי הביטוחי הזה לרשת ביטחון שמבוטחים נבונים לא חושבים אפילו לוותר עליו? בואו נבדוק.

תשלום על כל פגיעה 

בניגוד לכיסויים ביטוחיים אחרים, סכומי הביטוח בביטוח תאונות אישיות אינם תלויים ברמת ההכנסה שלכם כמבוטחים וגם אינם תלויים בתשלום כיסויים אחרים במקרה של תאונה. במילים אחרות:
הפיצוי במסגרת ביטוח תאונות אישיות משולם ללא תלות בסכומים אחרים המשולמים במסגרת פוליסות ביטוח שונות. מדובר בהשלמה או בתוספת ביטוח המאפשרת להתאים את הכיסויים לצרכי המבוטח והמשפחה.
אם רכשתם, לדוגמא, את AIG Recover, ביטוח התאונות האישיות של AIG, תקבלו פיצוי כספי בנוסף להחזרים מביטוחים משלימים ו/או פרטיים אחרים אשר קיימים לכם. הסכום שרשום בפוליסת ביטוח התאונות אישיות שלכם, הוא הסכום שישולם לכם.

וזה עוד לא הכל: בביטוח תאונות אישיות ב-AIG מחושבת כל פגיעה בנפרד. אם לדוגמא שברתם את רגל ימין וגם את הבוהן ברגל שמאל, תקבלו פיצוי על כל אחת מהן. אושפזתם בבית חולים בעקבות הפגיעה הזו? הפוליסה מעניקה כיסוי גם לאשפוז.

כיסוי נרחב במיוחד 

ביטוח תאונות אישיות AIG Recover מכסה חמישה תרחישי תוצאה של תאונות: מוות, נכות, אשפוז, כוויות ושברים. בניגוד לכיסויים רפואיים רבים אחרים, הביטוח הזה תקף הן בארץ והן בחו"ל וכולל שורה של כיסויים כמו פיצוי על נכות כתוצאה מתאונה החל מהאחוז הראשון, החזרים על שיעורים פרטיים לילדים שאושפזו, כפל פיצוי עד 14 ימי אשפוז בטיפול נמרץ, כפל פיצוי על כוויה בפנים.

תשלום תביעות מהיר 

תאונות, מעצם טבען, הן אירועים לא צפויים שתופסים אותנו במקרים רבים לא מוכנים מבחינה כספית. כיסוי ביטוחי שיוריד מרשימת הדאגות המתארכת שלנו לפחות את מימון ההוצאות הרפואיות הוא עניין מבורך.
ברגעי האמת, יש חשיבות עצומה לתשלום מהיר של הפיצוי. לפי מדד משרד האוצר שהתפרסם ב-2022 חברת זהו יתרון מהותי וחשוב.

חושבים על כל המשפחה 

הוספת בני משפחה לפוליסת AIG Recover – ביטוח התאונות האישיות של AIG – היא פעולה פשוטה ומהירה.
ניתן לצרף לפוליסה את בן/בת הזוג וילדים עד גיל 17 ובכל מקרה משלמים רק על ילד אחד, בעוד שגם שאר הילדים שצורפו מכוסים במסגרת

הצטרפות מהירה

בניגוד לכיסויי ביטוח בריאות אחרים, בביטוח תאונות אישיות ב-AIG אתם לא נדרשים  לעבור בדיקות רפואיות מקיפות או למלא שאלונים ארוכים ומפורטים. אנחנו שואלים אתכם שתי שאלות הקשורות בכיסוי שברים.

בשורה התחתונה, ביטוח תאונות אישיות נחשב לאחד הכיסויים המשתלמים ביותר בשוק הביטוח מבחינת עלות-תועלת ( AIGמציעה פתרונות ביטוח תאונות אישיות החל מ-1 ש"ח ליום).
מבוטחים נבונים, שיודעים בדיוק איך לכסות ולהגן על עצמם ועל יקיריהם, רואים בכיסוי זה תוספת ביטוחית שלא כדאי לוותר עליה.

 

*כפוף לתנאי החברה והפוליסה. על פי מדד רשות שוק ההון לשנת 2022. איי אי ג'י חברה לביטוח בע"מ.

* כפל פיצוי על כוויה בפנים – בכוויה מדרגה 3 בהיקף של 9% לפחות משטח הגוף, אשר בעקבותיה בוצעה השתלת עור, יינתן פיצוי נוסף של 15,000₪

 

 

 

 


הורדת מסמכים