נגישות
נגישות
פניות הציבור
קבלו הצעת מחיר מנציג

תעברו ל-AIG ותהנו

מביטוח המשכנתא הזול בישראל

ביטוח משכנתא ב- AIG

אנחנו ב–AIG ישראל יודעים כמה ההחלטה לקנות בית היא מרגשת, אבל יחד עם זאת מלווה בחששות, לבטים ובאינסוף התרוצצות והוצאות. ביטוח החיים והדירה למשכנתא של AIG ישראל יבטיח לך שקט נפשי, מחיר אטרקטיבי ומגוון כיסויים ייחודיים.

 

חץ

יתרונות ביטוח המשכנתא של AIG

לביטוח המשכנתא ב-AIG יתרונות רבים החל ממחירים משתלמים, הנחות והרחבות המאפשרות גמישות והתאמת ביטוח המשכנתא לצרכים שלכם.
הצטרפו ותוכלו לחסוך עד עשרות אלפי שקלים. אנחנו כבר נדאג לכל סידורי המעבר  

חץ

המחשבון של משרד האוצר קובע – AIG היא הזולה ביותר בביטוח המשכנתא!

היכנסו לאתר משרד האוצר ובדקו או שפשוט תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
כניסה למחשבון
חץ
יתרונות AIG  |  בביטוח משכנתא

הנחות והטבות


הנחות והטבות במשכנתא
  • במקרה בו אובחן המבוטח כחולה במחלה סופנית, AIG תשלם 50% מסכום הביטוח הנקוב בפוליסה עוד בחייו של המבוטח, לטובת כיסוי יתרת הלוואת המשכנתא.**
  • במקרה של מות 2 בני הזוג בעת ובעונה אחת כתוצאה מאותו מקרה ביטוח, תיפרע יתרת המשכנתא בבנק ובנוסף, סכום השווה לסכום יתרת המשכנתא ששולמה לבנק, ישולם למוטב/ים.
  • הנחה מהפרמיה הבסיסית ברכישת ביטוח מבנה ב- AIG ישראל כחלק מהחבילה האיכותית שבנתה AIG ישראל במיוחד עבורכם. בנוסף, תוכלו לרכוש הרחבה לביטוח תכולת הדירה כנגד גניבה, שריפה וכו.

הוספת ביטוח דירה – תכולה, בנוסף לביטוח המבנה, תזכה אתכם בהנחה מיידית נוספת ממחיר הפרמיה של ביטוח הדירה.


* נכות לצמיתות בשיעור של 75% לפחות, אשר בעקבותיה וכתוצאה ממנה, ועל פי קביעת  רופא מומחה מטעם המבטח, המבוטח אינו יכול להמשיך בעיסוק כלשהו לצמיתות.
** חל על כל פוליסות ביטוח משכנתא החל מתאריך 2.8.06, ואינו מותנה בתשלום נוסף.

המידע מוצג באופן כללי בלבד, והנוסח המחייב את איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ ("AIG ישראל" או "החברה") לרבות לעניין החזרת יתרת ההלוואה הוא הנוסח המופיע בפוליסה ו/או בכתבי הכיסוי ו/או בכתבי השירות ו/או בהרחבות המצורפים לפוליסה. חלק מהכיסויים כרוכים בתשלום נוסף.


הרחבות ביטוח משכנתא


הרחבות ביטוח משכנתא

הרחבה למקרה של נכות מוחלטת וצמיתה*:
AIG ישראל מבטחת אותך בגין מקרה של נכות מוחלטת וצמיתה. עפ"י תנאי הפוליסה, משלמת AIG ישראל את יתרת הלוואת המשכנתא לבנק במקומך, ובכך מונעת מהמשפחה את הנשיאה בנטל החוב.

חשיבותה של הרחבת ביטוח משכנתא נעוצה בעובדה כי גם אם אחד המפרנסים איבד את יכולת ההשתכרות שלו עקב נכות, המשפחה עדיין מחויבת לשלם את החזרי המשכנתא מדי חודש בחודשו. במקרה של נכות מוחלטת וצמיתה* הקבועה בהרחבה הרלוונטית לפוליסה, תחזיר AIG ישראל את יתרת המשכנתא לבנק במקום המבוטח.