הקופסה של אור ירוק - חיסכון בביטוח הרכב

הקופסה של אור ירוק – חיסכון בביטוח הרכב

בשיתוף פעולה עם עמותת 'אור ירוק' מוצגים מחקרים בנושא תרבות נהיגה באתר AIG, המובילה בישראל את רעיון 'הקופסה הירוקה' עם תוכנית ביטוח שחוסכת עד 40% ממחיר הביטוח לרכב

כשאומרים לכם את המילים 'זהירות בדרכים' או 'נהיגה בטוחה' על מה אתם חושבים? ישראלים רבים חושבים על עמותת 'אור ירוק' שרכשה לעצמה מעמד מוביל, בנושא שנמצא לאורך שנים בראש סדר היום של מדינת ישראל.

עמותת 'אור ירוק' הוקמה בשנת 1997 ע"י אבי נאור, אב לחייל בן 20, רן נאור, שנהרג בתאונת דרכים. מתחילת דרכה נקטה העמותה בגישה מעשית עם שאיפה לתוצאות מדידות. 'אור ירוק' פועלת במספר מישורים על מנת להיות גורם משפיע ומוביל בתרבות הנהיגה בישראל: ממסד ציבורי, זירה פוליטית, זירה אזרחית, חברה וקהילה, אקדמיה ותקשורת. היא חותרת לשמור את המודעות לבטיחות בנהיגה בראש סדר היום, להעמיק את התודעה, להניע מחקרים ופרויקטים ותקרום לחקיקה אפקטיבית.

לאורך השנים רשמה עמותת 'אור ירוק' הישגים יוצאי דופן בתרומה לשיפור תרבות הנהיגה בישראל, ופעילותה חובקת מעגלים רחבים בישראל: תלמידים וסטודנטים, עובדים, חיילים ומפקדים ועוד.

'אור ירוק' שמה דגש מיוחד על תודעת תרבות נהיגה בקרב צעירים ובתחום זה היא שותפה למחקרים בישראל ובעולם. בין מגוון התחומים בהם עוסקים מחקרים אלה גם בטכנולוגיות חדשניות כגון 'הקופסה הירוקה', שהוכחה כיעילה בשיפור איכויות נהיגה של צעירים בעולם.

'הקופסה הירוקה' הוא כינוי לרכיב טכנולוגי המותקן במכונית ומנטר בזמן אמת את ביצועי הנהיגה של הנהג. הנתונים מועברים אונליין למערכת אינטרנט בה יכול הנהג לנתח את ביצועיו באמצעות שם משתמש וסיסמא.
מחקרים נבחרים אודות טכנולוגיות 'הקופסה הירוקה' תוכלו למצוא במדור ביטוח רכב באתר AIG, בשיתוף עם אתר עמותת 'אור ירוק'.

AIG מיישמת בישראל את רעיון 'הקופסה הירוקה' בשיתוף עם חברת הטכנולוגיה 'איתורן'. במסגרת תוכנית הביטוח לרכב AIG Safe Drive יכולים לקוחות AIG להשתמש במערכת למעקב ושיפור ביצועי הנהיגה שלהם וליהנות ממחירי ביטוח מופחתים עד 40%.

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת


    הורדת מסמכים