איך נהג צעיר חוסך למשפחה עד 40 אחוזים במחיר של ביטוח רכב - AIG Safe Drive

איך נהג צעיר חוסך למשפחה עד 40% במחיר של ביטוח רכב?

למה לשלם כפול על ביטוח רכב נהג צעיר אם אפשר לשפר את בטיחות הנהיגה ולחסוך עד 40%? הכירו את AIG Safe Drive, בשורה להורים לנהגים צעירים

יותר מ-320,000 תוצאות מוצגות במנוע החיפוש העברי של גוגל כאשר מחפשים על הביטוי נהגים צעירים. זה אומר שנהגים צעירים הם נושא חם. הסיבה המשמעותית ביותר לכמות המידע הגדולה בנושא היא, נתוני המעורבות של נהגים צעירים בתאונות ביחס למשקלם באוכלוסיית הנהגים בישראל. לפי אתר עמותת 'אור ירוק' הפועלת לשינוי תרבות הנהיגה בישראל, הצעירים מגיל 17 עד 24 מהווים רק 16% מנהגי ישראל אך מעורבים בכ-24% מהתאונות.

את המחיר משלמים ההורים, בשעות שינה ובעלות ביטוח הרכב. בדיקה שערך עיתון גלובס ב-2012 התברר כי ביטוח רכב למכונית במשפחה עם נהג צעיר עולה כפול. אפילו AIG עם המחיר הנמוך ביותר מבין חברות הביטוח שנבדקו ע"י העיתון הכלכלי, הציגה מחיר שמבטא רמת סיכון גבוהה בביטוח נהגים צעירים. למעשה, לפי גלובס, הורים לנהגים צעירים משלמים כפול על ביטוח רכב לעומת משפחות שלא כולל נהג צעיר בפוליסה.

עכשיו AIG מביאה מהפכה לתחום ביטוח רכב לנהגים צעירים, מהפכה שתעניק להורים קצת שקט נפשי ותחסוך להם עד 40% בבחיר ביטוח הרכב. למהפכה בביטוח רכב קוראים AIG Safe Drive.
מדובר בטכנולוגיה של חברת איתוראן שחברת AIG הפכה אותה למנוף להוזלת המחיר לביטוח נהג צעיר.

בואו תראו איך זה עובד

הפרנציפ של ביטוח רכב AIG Safe Drive הוא פשוט: הטכנולוגיה של איתוראן המותקנת במכונית קולטת נתוני נהיגה ומאפשרת לנהג ללמוד את מאפייני הנהיגה שלו ולשפר את בטיחות הנהיגה. ככל שהוא נוהג טוב יותר הוא משלם פחות על ביטוח רכב. מהזווית של הורים זה אומר, שככל שעלות הביטוח לרכב יורדת סימן שהילד נוהג יותר טוב ויותר זהיר. בשורה טובה להורים של נהגים צעירים, שקשה להם להירדם בלילה.

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת


    הורדת מסמכים