מחשבון ביטוח משכנתא - איך חוסכים עשרות אלפי שקלים

מחשבון ביטוח משכנתא: איך חוסכים עשרות אלפי שקלים?

מחשבון ביטוח משכנתא באתר משרד האוצר קובע: ביטוח המשכנתא של AIG הוא המשתלם ביותר. חיסכון משמעותי לאורך חיי המשכנתא. תבדקו בעצמכם

יש לכם משכנתא? כמה עולה לכם ביטוח המשכנתא? ידעתם שאפשר לחסוך? מחשבון ביטוח משכנתא, שהשיק משרד האוצר לאחרונה, נועד לעשות סדר בזירה התחרותית של ביטוחי המשכנתא בישראל ולסייע לציבור להשוות בין תעריפי הביטוח המוצעים על ידי חברות הביטוח השונות . מעכשיו כל צרכני המשכנתא יכולים לקבל נתוני מחיר ממקור מוסמך ואובייקטיבי (הכי אובייקטיבי שיש) ולקבל החלטה על בסיס ידע ומידע מהימנים.

תזכורת: מה זה ביטוח משכנתא?

כאשר אתם מתחייבים למשכנתא, כלומר להלוואה גדולה וארוכת טווח, אי אפשר לדעת מה צופן העתיד, יתכן חס וחלילה שמצבכם הכלכלי והבריאותי יורע ויכולת ההחזר שלכם תיפגע.

לצורך כך, דורשים הבנקים הגנה המורכבת מביטוח חיים ומבנה:

  1. ביטוח חיים למשכנתא–  חברת הביטוח תשלם את יתרת ההלוואה לבנק במקרים בהם הלווים לא יכולים להמשיך את התשלומים מסיבה של מוות וכך נטל המשכנתא לא ייפול על יורשיהם.
  2. ביטוח מבנה למשכנתא – מעניק כיסוי במקרים בהם נגרם נזק פיזי לדירה המשועבדת לבנק כתוצאה מנזקי טבע כמו רעידת אדמה, סופות, שריפות וכדומה.

החוק מאפשר לספקי המשכנתאות לדרוש מלקוחותיהם רכישת ביטוח משכנתא. בעבר הם יכלו לחייב לבצע את הרכישה באמצעותם, אך כיום החוק מאפשר לכל לווה לבחור את פוליסת ביטוח המשכנתא לפי רצונו.

מחשבון ביטוח חיים למשכנתא: AIG הזולה ביותר

באמצעות מחשבון ביטוח משכנתא באתר משרד האוצר ניתן לקבל את עלות הביטוח לפי נתוני משכנתא כגון סכום ותקופה.

עפ"י נתוני מחשבון ביטוח משכנתא של משרד האוצר, ביטוח AIG הוא המשתלם ביותר בישראל ללא תחרות. מדובר בחיסכון של עשרות שקלים בחודש, מאות שקלים בשנה, עשרות אלפי שקלים לאורך חיי המשכנתא.

בדקו בעצמכם: מחשבון ביטוח משכנתא של משרד האוצר

מחשבון משרד האוצר

החישובים המוצגים לתעריפי ביטוח משכנתא – חיים ודירה – עבור משכנתא בהיקף של 1 מיליון ש"ח ל-10 שנים בריבית 2%.

אחרי שבדקתם את נתוני מחשבון ביטוח משכנתא של משרד האוצר, אתם יודעים בדיוק איפה לרכוש את ביטוח המשכנתא ולאן להעביר את ביטוח המשכנתא הנוכחי.

לתשומת לב! כיסוי ביטוח חיים וביטוח דירה במסגרת ביטוח משכנתא אינם תחליף לביטוח חיים וביטוח דירה אישיים.

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת