ערך כינון

AIG ואלברט עושים לכם סדר בעולם הביטוח, בסדרת סרטונים חדשה.

צפו באלברט וענת מסבירים את המושג "ערך כינון".

לקבלת הצעה לביטוח דירה לחצו כאן: https://sales.aig.co.il/home/?CouponCode=aig4uhomeSHATAP&utm_source=google&utm_medium=youtube&utm_campaign=home AIG סושיאל https://www.facebook.com/aigisrael https://www.youtube.com/channel/UCT2dvYF9Ty_F-4eSsRCbOBA https://www.instagram.com/aig_il/ #לומדיםביטוחית #AIG #ביטוח", "thumbnailUrl": [ "https://i.ytimg.com/vi/KMZLW3KGcuE/default.jpg", "https://i.ytimg.com/vi/KMZLW3KGcuE/mqdefault.jpg", "https://i.ytimg.com/vi/KMZLW3KGcuE/hqdefault.jpg" ], "uploadDate": "2023-06-28T18:01:09Z", "duration": "00:00:35", "contentUrl": "https://www.youtube.com/watch?v=KMZLW3KGcuE", "embedUrl": "https://www.youtube.com/embed/KMZLW3KGcuE", "interactionStatistic": { "@type": "InteractionCounter", "interactionType": { "@type": "WatchAction" }, "userInteractionCount":11057 } }

אלברט: היום נלמד מה זה "ערך כינון". אוי, זה מזכיר לי אני צריך קונה תרופה למלא כינון שיש לאלכס בראש! ענת קחי את זה מכאן (קם ויוצא)

ענת: ערך כינון, מתייחס לקביעת סכומי ביטוח לפי ערכו של הרכוש כחדש, כך שבמקרה של אובדן או נזק, המכוסה בפוליסה ,יינתן פיצוי לפי שוויו של הרכוש כחדש.

*המידע המוצג הוא מידע כללי בלבד ולא ישמש לקביעת החובות והזכויות עפ"י תנאי הפוליסה או ככלי לפרשנות. התנאים המחייבים הם תנאי הפוליסה בלבד ובכל מקרה של סתירה בין האמור לבינם, יגברו תנאי הפוליסה. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם.

איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ

הורדת מסמכים