אגרת מנכ"ל לשנת 2024

 

חודשים לא קלים עוברים על עם ישראל. האסונות שהתרחשו בשבת השחורה ובמהלך המלחמה הינם מטלטלים עבור כולנו. בתוך כל הקושי, ישנן גם נקודות אור בדמותן של אין סוף התגייסויות מרגשות של אזרחים ואזרחיות. זה מחזק, נותן כוח ונוטע אמונה שנצליח להתמודד עם אתגרים שעוד צפויים לנו קדימה.

מיד לאחר ה-7 באוקטובר, ומשהתבררו ממדי האסון, החלטנו לפעול באופן יזום לאיתור בני המשפחות של מבוטחנו שנפגעו באסון. פנינו באופן מיידי ביוזמתנו וברגישות המתבקשת אל המשפחות על מנת לטפל בתביעתם במהירות, תוך קיצור בירוקרטיות, מתוך הבנה שבשעתם הקשה, לא בהכרח ימצאו את הכוחות לטפל בכך עצמאית. היה לנו שברור שזו הזכות והחובה שלנו להיות ברגע האמת עבור המבוטחים שלנו ובני המשפחות שלהם ולהעניק להם את המעטפת והסיוע בפשטות ובמהירות.

אחד האתגרים המשמעותיים שעוד עומדים בפנינו הוא המחיר הנפשי שהחודשים הללו גובים מכולנו. כבר בתחילת המלחמה הקמנו מערך למתן שירות פסיכולוגי ותמיכה נפשית, לא רק ללקוחות החברה אלא לכלל הציבור, ללא כל תשלום ומכל מקום. לצורך זה, גייסנו, יחד עם חברת Femi עשרות פסיכולוגים קליניים ושיקומיים ועובדים סוציאליים שמיומנים להעניק כלים להתמודדות אישית ולהתמודדות עם קשיי הילדים במצב חירום. בנוסף, הפקנו סדרת סרטונים ייעודיים ומפגש אונליין עם מאמנת ההורים, בעלת הבלוג "אמא מאמנת" ויוצרת התוכן – אפרת לקט, שם ניתן למצוא כלים להתמודדות עם קשיי הילדים במצבי חירום.

במקביל, ביטלנו עבור מבוטחנו תושבי הדרום והעוטף את חיוב נובמבר בביטוח רכב מקיף וצד ג׳. אנחנו מקווים שזה הקל אפילו במעט. לצד זה, הענקנו שורת מבצעים והקלות מותאמי מצב למבוטחינו.

חודש שעבר התרגשנו כולנו משובם של החטופים והחטופות, והתפילות שלנו עדיין עם המשפחות שקרוביהם לא שבו. החודש העמדנו תרומה משמעותית למטה משפחות החטופים והנעדרים ונייחל לשובם במהרה בריאים ושלמים לבני משפחותיהם. בין התרומות הנוספות שהענקנו, גם נרתמנו כספית לארגון הג'וינט ברכישה ואספקה של ציוד לכיתות הכוננות האזרחיות בצפון ובדרום.

בתוך כל זה, כל אחד ואחת מאיתנו גם ניסה לשמור על שגרה מסוימת בכל תחומי החיים, והיה לנו ברור שאתם זקוקים לנו גם במצבי חיים יותר יום יומיים. בסקר שביעות רצון שעשינו בחודש האחרון (כפי שאנחנו נוהגים לעשות בכל חודש) קיבלנו מכם ציונים גבוהים במיוחד. הפידבקים החיוביים שקיבלנו מכם בחודשים הקודמים חשובים לנו תמיד, אבל החודש זה ריגש אותנו במיוחד. זה לא מובן מאליו. אנחנו מודים לכם על הבעת האמון בנו, ונמשיך לעשות מאמץ להיות ראויים לו. זו מחויבות שאנחנו שומרים עליה כבר עשור עם הובלה במהירות תשלום התביעות, ואנחנו נמשיך להקפיד שזה יימשך גם קדימה.

אני רוצה לאחל לכם, לכולנו, שנה אזרחית טובה. שאלה יהיו ימים של בשורות טובות, נמשיך להתפלל לשלומם של חיילנו הנפלאים ולשובם של החטופים. נייחל לכך שמשפחות המפונים מהדרום והצפון יוכלו לחזור לבתיהם במהרה ובביטחון. אני מאמינה באמונה שלמה בכוחו ובעוצמתו של העם הזה, יחד נעבור את זה טוב יותר.

שלכם,

יפעת רייטר

מנכ"לית AIG ישראל

הורדת מסמכים