טכנולוגיה חדשנית חוסכת עד 40% במחיר ביטוח רכב

טכנולוגיה חדשנית חוסכת עד 40% במחיר הביטוח המקיף לרכב

ענף הביטוח משתמש בידע חדשני כדי להוזיל את מחיר הביטוח. כעת AIG מביאה את החדשנות הטכנולוגית אל תחום ביטוח הרכב, עם תוכנית מסלול ה- AIG Safe Drive. נוהגים בטוח וחוסכים ביטוח

ענף הביטוח העולמי הוא כמעט תמיד בין הראשונים לאמץ חידושים וידע מתקדם כדי ליצור פתרונות חדשים. התפתחויות מדעיות וטכנולוגיות ושינויים באורחות חיים, משפיעים על הביטוח שלכם. לדוגמא, חידושי בטיחות ואבטחה, שיושמו ע"י תעשיית המכוניות, הוזילו בכל העולם, את מחירי ביטוח רכב. דוגמא בולטת נוספת היא החדשנות העצומה בתחומי הרפואה שהדגישה את הצורך בביטוחי בריאות. בזכות מחקרים וטכנולוגיות רפואיות חדשניות ניתן לטפל ולרפא מחלות ופציעות, שבעבר היו סופניות או שדרשו התערבויות כירורגיות מסובכות, ע"י תחליפי ניתוח והליכים מתקדמים – לפני, במשך ולאחר הניתוח – המצילים ומאריכים חיים או משפרים משמעותית את תוצאותיו. כתוצאה מכך נולדו פוליסות ביטוח המאפשרות לכם לבטח את עצמכם ואת המשפחה למקרה שתצטרכו את שירותי הרפואה המתקדמים.

חברות הביטוח משתמשות בידע חדשני כדי לשפר ולהוזיל את הפוליסות הקיימות. לדוגמא, עם הצטברות הידע המובהק לגבי הסכנות של עישון, חברות ביטוח בעולם יכלו לאפשר למבוטחים שאינם מעשנים כיסויים רחבים יותר ומחירים זולים יותר. הסיבה פשוטה: לקוח שאינו מעשן מהווה סיכון קטן יותר לחברת הביטוח. באותו אופן השפיעו נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה אודות מעורבות נמוכה של נשים בתאונות דרכים (22% בלבד) על מחירי ביטוח רכב לנשים.

חברת הביטוח הגדולה AIG לקחה את הרעיון הזה כגישה כוללת: "אם אתה לא כמו כולם, למה שתשלם כמו כולם?", אומרות הפרסומות של AIG.

כעת AIG מביאה את החדשנות אל תחום ביטוח רכב, עם מסלול ה- AIG Safe Drive. במשפט אחד: המסלול הבלעדי של AIG מאפשר לכם לחסוך בעלויות הביטוח המקיף לרכב, באמצעות טכנולוגיה חדשנית לשיפור נהיגה של חברת איתורן. החיסכון בעלות הביטוח עשוי להגיע עד 40%.
הרעיון פשוט; חברת איתורן פיתחה טכנולוגיה מבוססת מיקום לניטור מצבי נהיגה. המערכת החכמה מנטרת נתוני מיקום ונתוני נהיגה כגון בלימה, האצה, פנייה וכד'. לאורך זמן מתקבל מידע המאפשר שיפור בטיחות הנהיגה.

השיפור בבטיחות הנהיגה שווה הכל, ועם מסלול ה- AIG Safe Drive זה גם משתלם במחיר. מבוטחים שמצטרפים למסלול יכולים לחסוך עד 40% במחיר הביטוח המקיף לרכב, עפ"י השיפור בנתוני הנהיגה שלהם ועפ"י הקילומטראז' השנתי.
ואפרופו חדשנות, ניתן לעקוב אחרי נתוני הנהיגה שלכם באמצעות אתר האינטרנט של AIG, בחשבון האישי שלכם.

למידע נרחב אודות מסלול ה- AIG Safe Drive

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת


    הורדת מסמכים