מה זה אורח חיים בריא – אשה רצה

מה זה אורח חיים בריא?

תוכנית הביטוח המהפכנית AIG Safe Life מעודדת אתכם להשקיע בחיים בריאים. אבל מה זה אורח חיים בריא ואיך מתחילים אותו? האם תמריץ כספי יזיז אתכם?

לכאורה, כולנו יודעים ומבינים מה זה אורח חיים בריא, אבל האמת היא שמדובר בנושא שיש לו יותר מהגדרה אחת. הסיבה היא, שאורח חיים בריא הוא עניין סובייקטיבי המושפע, בין השאר, מדעות ואמונות אישיות, סגנון חיים, מצב אישי, מצב בריאותי ועוד.
זאת ככל הנראה גם הסיבה ששמירה על אורח חיים בריא אינה פשוטה כל-כך. עובדה שרובנו לא ממש מקפידים על כך.

ובכל זאת, מה זה אורח חיים בריא?

מבין כל ההגדרות (את כולן תוכלו למצוא בקלות בעזרת גוגל) ניתן לזהות כמה דברים המשותפים לכולן:

  • פעילות גופנית
  • תזונה מאוזנת
  • שחרור ממתחים (Stress)

כמו כן ברור כי סוג מסוים של פעולות אינן בריאות על פניו. דוגמא בולטת היא עישון. דוגמא נוספת היא מחסור בשעות שינה.
עבור אדם הלוקה במחלה כרונית, כגון סוכרת, נטילת התרופות הנחוצות באופן סדיר היא חלק מאורח חיים בריא. עבור כל אחד, הקפדה על בדיקות תקופתיות מומלצות לגילוי מוקדם, נחשבת להתנהלות בריאה.

מה שאפשר להבין הוא, שהתשובה לשאלה מה זה אורח חיים בריא מתחילה במודעות לצורך בקיומו, בידיעה  שנדרשת תוכנית מקיפה ומותאמת אישית, רצוי בליווי מקצועי, ובהבנה שמדובר בהחלטה אישית לטווח ארוך – או שעושים את זה או שלא.

אנחנו בעד שתעשו, ולכן מעודדים אתכם לכך באמצעות תמריץ כספי – הנחה משמעותית במחירי ביטוח בריאות, ביטוח חיים וביטוח תאונות אישיות.

הכירו את תוכנית הביטוח AIG Safe Life, שמתגמלת אתכם על אורח חיים בריא

בשלב ראשון אנו מתמקדים בנושא של פעילות גופנית, שהוא היחיד אותו ניתן למדוד כעת באופן מדויק, באמצעות טכנולוגיות דיגיטליות מתקדמות.

תכלס, מדובר באפליקציה לטלפון הסלולרי שפותחה במיוחד ע"י חברת הטכנולוגיה Shapa. מורידים לטלפון, מתחברים והאפליקציה רושמת את תנועות הגוף ומתרגמת אותן לנקודות שמצטברות לזכותכם.

אין צורך לזכור להפעיל את האפליקציה, רק לזוז ולוודא שהטלפון צמוד אליכם בכל תנועה. כל השאר אוטומטי.

תוכנית AIG Safe Life מיועדת הן עבור אלה שעוסקים בפעילות ספורטיבית באופן קבוע מספר פעמים בשבוע, והן עבור מי שמחפשים את הצעד הראשון לאורח חיים בריא יותר.
כל אחד יכול להגיע להנחה משמעותית במחיר הביטוח בקצב שלו. כל צעד נרשם ויכול להשתלם בגדול – עד 25% הנחה על העלות השנתית של הביטוחים שברשותכם.

הצטרפו עכשיו לתוכנית הביטוח המהפכנית AIG Safe Life והיא כבר תגלה לכם מה זה אורח חיים בריא. מהר מהר או לאט לאט – בסוף זה משתלם פעמיים, לגוף ולחשבון.

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת


    הורדת מסמכים