כמה עולה ביטוח לרגליים של רונאלדו – ביטוח תאונות אישיות

כמה עולה ביטוח לרגליים של רונאלדו?

לא צריך להיות רונאלדו כדי לחשוש מפציעה שגוררת ימי אשפוז והחלמה. ביטוח תאונות אישיות AIG Active מיועד בדיוק לזה

הנה נתון שבטח יעניין את אוהדי הכדורגל שביניכם: לפי פוליסת הביטוח של כריסטיאנו רונאלדו, כדורגלן ריאל מדריד ונבחרת פורטוגל, כל רגל שלו שווה 51.5 מיליון אירו. סה"כ הפוליסה לרגליים של רונאלדו 103 מיליון אירו (כ-145 מיליון דולר).

ההיגיון ברור, הרגליים הם מקור הפרנסה של רונאלדו ולמעשה של כל משפחתו ובמידה גדולה מקור הכנסה של מועדון הכדורגל אליו הוא משתייך, במקרה הזה ריאל מדריד הנחשב למותג הכדורגל מס' 1 בעולם. חולצות רונאלדו הן פריט מבוקש בכל רחבי תבל ואחד מן המקורות החשובים בתקציב של המועדון. אם רונאלדו לא יכול לשחק הביקוש צונח וההכנסות יורדות. כל זה טמון במחיר האסטרונומי של ביטוח הרגליים של רונאלדו.

אבל יש פוליסות קצת פחות ברורות מאליהן, כגון הביטוח בהיקף של 370,000 דולרים שרכש שחקן הקריקט האוסטרלי מארב יוז עבור שפמו. אבל בדרך כלל יש יותר מגימיק בביטוחים המיוחדים של בעלי הכשרונות המיוחדים. לדוגמא: ביטוח בשווי 10 מיליון דולרים לשיניה של שחקנית הקולנוע אמריקה פררה, שחיוכה המושלם ודאי חשוב לנוכחות שלה על המסך. לפחות זה מה שהיא וסוכניה חושבים. הגיטריסט קית' ריצ'ארדס, מהרולינג סטונס, ביטח את האצבע האמצעית של ידו השמאלית בסכום 1.6 מיליון דולרים. זאת האצבע שאחראית לכמה וכמה אבני דרך בתולדות המוסיקה המודרנית. אם אמרתם וואוו, מה תגידו על אף שמבוטח ב-8 מיליון דולרים? זה סכום הביטוח לחוטמו של איליה גורט ההולנדי, בוחן יינות במקצועו.

חזרה למציאות. לא צריך להיות רונאלדו כדי לחשוש מפציעה שעלולה לפגוע בכושר ההשתכרות. דוגמא נפוצה היא שבר ברגל בזמן משחק כדורגל בפארק, פציעה שעלולה לגרום  לימי אשפוז וימי החלמה. ביטוח תאונות אישיות מיועד בדיוק לזה – לכיסוי סיכונים בפעילות ספורט חובבני. עוד פתרון ביטוח מתקדם מבית AIG שמאפשר לכם לרכוש ביטוח בהתאמה אישית לאורח החיים שלכם.

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת


    הורדת מסמכים