בטי גרייבל - דמות מפתח בתולדות ענף הביטוח - מגזין AIG

מי זאת בטי גרייבל ולמה היא דמות מפתח בתולדות ענף הביטוח?

התיעוד ההיסטורי של ענף הביטוח אינו מפרט תחת איזו קטגוריה הונפקה הפוליסה המיוחדת עבור בטי גרייבל ואולפני פוקס. הפתרון עבורכם הוא ביטוח תאונות אישיות

התמונה שלפניכם הופצה בארה"ב בשנת 1942, הפכה ללהיט היסטרי ונכנסה להיסטוריה. היא כלולה ברשימת 100 הצילומים ששינו את העולם של מגזין לייף, יחד עם כמה צילומים מרגעים היסטוריים בעת החדשה, ביניהם התמונה מהשבעתו של לינדון ג'ונסון לנשיא ארה"ב לאחר רצח קנדי, תמונת הסיני הבודד מול שיירת הטנקים בכיכר טיאנאנמן, תמונת הטיסה הראשונה של האחים רייט ותמונתה המפורסמת של אנה פרנק.

האשה בתצלום היא בטי גרייבל שהיתה אז כוכבת הקולנוע הכי פופולארית בארה"ב והאשה בעלת השכר הגבוה ביותר בהוליווד. הצילום התבצע כחלק מפרויקט מסחרי של הפצת צילומי כוכבות וכוכבניות שנקרא The Pin-up Girls, ונתמך ככל הנראה ע"י תעשיית הקולנוע.
הצילום של בטי גרייבל המקסימה והאהובה הופץ בתזמון היסטורי, כאשר מאות אלפי חיילים אמריקנים נלחמו באוקיינוס השקט ונערכו למלחמה באירופה. התמונה, הנועזת לתקופתה, של בטי גרייבל בעלת המראה "הכל אמריקני" כבשה את לב החיילים והיא הפכה לאחד מסמלי הניצחון במלחמת העולם השנייה.

איך כל זה קשור לענייני ענף הביטוח ולמגזין AIG? ובכן, הרגליים המושלמות של בטי גרייבל, שהוכרזו ע"י התקשורת האמריקנית והפרסומאים של הוליווד כרגליים היפות ביותר באמריקה, היו מבוטחות במיליון דולר כל אחת, סה"כ 2 מיליון דולר. במונחים של היום מדובר בביטוח של כמיליארד דולר לכל רגל.

התיעוד ההיסטורי של ענף הביטוח אינו מפרט תחת איזו קטגוריה הונפקה הפוליסה המיוחדת עבור בטי גרייבל ואולפני פוקס, אך ניתן להניח כי מדובר בסוג של פוליסת ביטוח אלמנטרי עסקי. הכיסוי לא היה רק ליופיין של הרגליים של בטי גרייבל אלא גם ליכולותיה המקצועיות כשחקנית קולנוע ותיאטרון וכרקדנית ולהכנסות הצפויות מפעילותה בהן שותפים גם האמרגן והמנהל האישי.

אם אתם, כמו בטי גרייבל, חוששים מנזק כלכלי כתוצאה מתאונה כגון החלקה ושבירת רגל, הפתרון עבורכם הוא ביטוח תאונות אישיות ב-AIG.

מקור תמונה: ויקיפדיה

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת


    הורדת מסמכים