ביטוח לאופנוע - המכה והתרופה

ביטוח רכב דו גלגלי: המכה והתרופה

התחכום של גנבי הרכב הדו גלגלי הולך ותופס תאוצה, וכך בעלי האופנועים והקטנועים נותרים חסרי אונים אל מול השיטות משמיטות הלסת. טיפים לשימור הדו גלגלי בגודל טבעי

דקה אחת, זה הזמן שנדרש לגנבי רכב מתוחכמים להעלים אופנוע. לא מאמינים? כנסו כנסו.
אז נכון, לא לכולם יש את הציוד ואת התחכום כדי לגנוב אופנוע בתוך שניות בודדות, אבל רבים מבעלי רכב דו גלגלי יוכלו לספר לכם עם לחלוחית בעין איך השאירו את האופנוע למשך רבע שעה במקום הומה אדם, ופוף – הוא כבר לא היה שם כשהם חזרו. הסיכוי שהמשטרה תצליח לשים ידה על הגנב ולהשיב לכם את שאהבה נפשכם הוא די נמוך, למרות שיש מדינות שבהן, איך נאמר בעדינות, מומלץ בחום להימנע מגניבת אופנועים לאור יום.

ערנות של בעל אופנוע הוכחה כתרופה המועילה ביותר למניעת גניבות. אל תשאירו אותו לבד אפילו לא לרגע אחד. החניתם? סנדלו אותו בעבותות, למרות שגם לזה יהיו גנבים שימצאו פתרונות. לכן, מכיוון שאין פתרון קסם לכל שיטות הגניבה הקיימות, כדאי להציב בביתכם מצלמה בסמוך לחנייה על מנת לאתר בקלות יותר את הגנב.
במקרה בו מדובר באופנוע מנקר עיניים במיוחד – מומלץ להניח עליו כיסוי גם מפני ונדליסטים למיניהם (רבים מהם אינם חוצים את גיל הבר מצווה), ועל הדרך למנוע שריטות חתוליות על גבי מושב העור היוקרתי. וכן חברים, אם זה עדיין לא קרה, זה הזמן להצטייד באימובילייזר ולהתקין אזעקה.

ועדיין לא דברנו על הבעיה החמורה ביותר הנוגעת לדו גלגלי: שיעור המעורבות הגבוה של רכב דו גלגלי בתאונות דרכים. גם אם אתה רוכב למופת – לא חסרות סכנות על הכביש. קורה לא פעם שנהג דו גלגלי הוא רואה ובלתי נראה.

לעולם הרכב הדו גלגלי מאפיינים ייחודיים, החל מחוויית הנהיגה (רכיבה), הסיכונים בכביש, השמירה על הרכב, היחסים עם המוסך, הקשר הרגשי לכלי הרכב ועוד. גם בתחום הביטוח המאפיינים הם ייחודיים.

AIG מציגה את הפתרון האולטימטיבי ללקוחות ביטוח רכב דו גלגלי, הכולל הן ביטוח צד ג' והן ביטוח חובה. החברה תפיק עבורך את תעודת החובה, ואף תשלם עבורה כדי למנוע ממך את הטרטור הכרוך בכך. ככה תוכל ליהנות מסיוע בתביעות צד ג' לצד תנאי תשלום נוחים גם עבור ביטוח החובה.

קבלו הצעת מחיר מהירה ומשתלמת